Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 11 napja szultem, vagtak,...

11 napja szultem, vagtak, szakadtam es nagyon nagy szorulasom van tobb napja, mar nem birom annyira faj, mit javasoltok? Mit egyek h konnyebb legyen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 02:51
 1/9 anonim ***** válasza:

valamilyen orvost fölhivni.

Esetleg megfelelö ezközzel puhitani, kipiszkalni.

Ezutan egy taplalkozni, hogy ne tul szilard székleted legyen (szakember tudja hogyan)


Angolul guglizni rá...

2013. okt. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Borsosmenta teát 2-3 dl-t, reggel meleg italt, amit szoktál (pl. kávét), light kólát, 3 retket és 2 szelet rozskenyeret a Jókenyér márkából naponta megenni.

1 pohár kefír egyik nap, joghurt másik nap.

Hajolgatni, lábat emelgetni, guggolni földre tett teljes talppal, és közben a jobb combhajlatodba tenni az öklödet egy percre.

Vizet (csapvíz, kútvíz vagy ásványvíz) napi 2 litert inni a fenti folyadékok mellett.

2013. okt. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az étrenden úgy változtatni, ahogy az előző leírta. Segíthet még a szilvalekvár, aszalt gyümölcsök.

Egyszeri megoldás: hashajtó, Guttalax, és végső megoldásként a glicerines kúp.

És ezután ügyelni mindig az étrendre, mozgásra. Jobbulást!

2013. okt. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szilvalekvár tejjel.Utána mindennap egy evőkanál ricinusolaj,vagy akár étolaj.Engem a multivitamin is meghajt,pedig nagyon szorulásos vagyok.Sajnos ami a végbélnél megkeményedett az már úgy fog kijönni.De próbáj meg egy glicerines kúpot,attól könnyebben kijön.
2013. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, de nekem már 3 nap után beöntést akartak, akkor kaptam még 1 napot, hogy "produkáljak" Leavolac szirup, és gyógyszerárban tudsz venni kúpot! Ez a kettő segített nálam is. Én nem ajánlanám, hogy összevissza egyél,mert a cucc valszínüleg be van sülve, tehát bármit eszel rá sokat segíteni nem fog!
2013. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kúp és a Leavolac.
2013. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Guttalax, abból is kettő. Amit a kórházba adtak 4 alkalommal is az nálam hatástalan volt, szerencsére haza tudtam jönni, úgy hogy nem produkáltam, de szenvedtem én is nagyon fájt!
2013. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyél egy teáskanál olívaolajat reggel éhgyomorra. Nekem fél nap alatt használ.
2013. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5: De. A székelés nem (csak) a kaki állagától függ, hanem hogy beindul-e a bélmozgás és attól, hogy az epéből és májból milyen folyadékok jönnek ki, amin ki is tud csúszni.

Ha rendesen eszik-iszik, olyanokat, amik amúgy erősen elősegítik ezt, akkor egészségesen kikakilja.

2013. okt. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!