Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátsebre mit javasoltok, hogy...

Gátsebre mit javasoltok, hogy gyorsabban gyógyuljon?

Figyelt kérdés
Illetve nem mondtak semmit, hogy vissza kellene mennem varratszedésre, vagy valamire. Akkor felszívódó varrat lehet? Vagy olyan ami kiesik magától?
2011. márc. 7. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A varrat kipotyog majd magától ahogyan gyógyul a seb. Szülés után 6 hét múlva kell kontrollvizsgálatra menni. A sebet tartsd tisztán, a gyermekágyi vérzés idején intim lemosóval célszerű napi 2x lemosni a gáttájat, jól szellőző kényelmes fehérneműt hordj és jóminőségű puha betétet, amit gyakran cserélj.
2011. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz és még annyit hozzáteszek,hogy homeopátiás golyócskákból Staphysagria 30CH-ból 2X5 golyócska jó bármilyen metszett,vágott seb gyógyítására ill. az Arnica montana 15 CH-ból szintén 2X5 golyócska általában sebekre,regenerálódásra.Én ezeket szedtem és egy hét alatt "meggyógyult" a gátsebem.Mármint,hogy nem volt már kellemetlenségem vele,nem éreztem.
2011. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aloe first spray, körömvirág krém, vazelin, hú és használtam még egy lila port is, permanganát volt a neve, de még volt előtte egy szó, megvan, káliumpermanganát volt. Ez egy por, amit vízben kell feloldani, nagyon picit kell belőle használni, és ha minden pisilésnél használod, gyorsabban gyógyulsz. Aloe firsttel meg fújsz utána egyet.
2011. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Körömvirág balzsam van itthon. Az is jó lehet?
2011. márc. 8. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet az is jó. Ez a káliumpermanganát tényleg nagyon jó, nekem segített, körömvirágot végül szinte nem használtam. A vazelinnek sok fajtája van, én használom kirepedt ajakra, babám száraz bőrére, használom még aranyérre is. Az aloét is mindig fújtam. A lényeg, hogy próbáld meg minél többet szellőztetni, szárazon tartani, úgy értem a krém rajta lehet. Az elején (2 hétig én feküdtem) úgy csináltam, hogy feküdtem az ágyban, alattam egy törölköző (vérzés miatt) és szellőztem. Szétnyílt a gátsebem, mégis összeforrt szépen 6 hét alatt (sokaktól olvastam, hogy hónapokig elhúzodott, miután szétnyílt a gátseb) Mielőbbi gyógyulást.
2011. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!