Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, ha hüvelyi szülés...

Normális, ha hüvelyi szülés után egy héttel elkezdett fájni rettenetesen a csiklóm, húgycsövem környéke?

Figyelt kérdés
Az elején semmi gondom nem volt, erre egyik napról a másikra, elkezdett fájni, és mintha egy kicsit meg is lenne dagadva. Természetes ez a szülés után?
2013. okt. 10. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Katétereztek? Lehet,h valami fertőzést szedtél össze, mert szerintem ez nem normális! Én is szültem normál hüvelyivel, idén. Volt katéter is sajnos, de én semmiféle fájdalmat nem éreztem utána.

Szerintem menj el orvoshoz, majd gondolom ő elküld laborba vizeletmintával és kiderül,mi van.

Alapból nem fájhat...!

2013. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt katéterezés. Olyan érzés egyébként, mintha megzúzódott volna. A férjem szerint a baba nyomta nagyon belülről, ahogy jött ki, legalábbis ahogyan látta a dolgokat, azt mondta, hogy az a terület is megsínylette a szülést.
2013. okt. 10. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem normális, ha rögtön utána jelentkezett volna akkor viszonylag normális lenne, de így nem az. Hívd fel a dokit holnap ő jobban tud neked segíteni, de valószínűleg vissza kell menned hozzá.
2013. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális! A megnövekedett vérbőségtől van és ugye óriási terhet kapott! Nekem is fájt úgy mint neked és azt mondták teljesen normális.4 hete szültem és már elmúlt ez az érzés, csak ha sokat jövök megyek akkor szoktam enyhén érezni!
2013. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!