Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elég sokszor olyan érzésem...

Elég sokszor olyan érzésem van, mintha a baba nyúlna kifelé a hüvelyembe, és ez rettenetesen fáj. Ugye nem a szülés jele?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemnél kb. 36-37. héttől jelentkezett ez amit te is írsz, hát nem szültem meg előbb tőle sajna :( sőőőt 42.hétre jött a fiam.

Most a másodikat várom, és még csak 30 hetes vagyok de már ez a rossz érzés jelentekezett :(

Barátnőmnek is van ilyen de neki pl. nyílik is a méhszája, pihenésre lett ítélve emiatt...

2009. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is 30 hetes vagyok és nagyon nyugtalanít, nehogy megszüljek idő előtt!
2009. aug. 17. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 30 hetes vagyok és van ilyen érzésem egy jó pár napja.

Szerintem csak épp úgy fekszik, hogy nyom. Remélem. Nem hinném, hogy a szülés jele lenne. Bár az első terhességemnél nem éreztem ilyet. Vagyis nem emlékszek rá. :)

2009. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a másodikkal vagyok 33 hetes és még a combomba is sugárzik a fájdalom, nem értem, elsőmnél nem volt ilyen. Talán jobban erőltetjük magunkat, mivel egy nagyobb gyerkőccel annyit úgysem lehet pihenni, ha nincs segítség, mint kéne.

Én is csak remélem, hogy az ilyesmi még nem a szülés jele...

Írjon még, aki tud valamit, kíváncsi vagyok én is, ki hogy van ezzel.

2009. aug. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok, mint az előttem író, most a 40. héten a másodikkal (remélem, ma szülök :o), és legalább két hónapja, az utóbbi napokban már állandósult ez a fájdalom, fekvéskor is, a lábaim többször "összecsuklottak" már, egy-egy jól irányzott mozgástól. A szülésznőm szerint minden a legnagyobb rendben, készülődik a baba. Tehát nem kell aggódni, ha jön néhány ilyen fájdalommal járó tünet, aztán egyre gyakrabban, és végül úgy marad... (Csak hát elsőre furcsa) Mindenkinek jó babavárást!
2009. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!