Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS 39-hetes kismama vagyok!...

SOS 39-hetes kismama vagyok! és fojamatosan fojásom van ojan mint ha meg lenne a mensim csak fojásként! Mit jelent? Valami gond van?

Figyelt kérdés

plussz vasat szedek amitől edig majdnem hogy szorulásom volt most meg 2-napja hasmenés amelket hogy szedem! napok ota hânyingerem van sőt miutàn meg eszem az ebédet èpp hogy nem hànyok. de ezis csak most kezdődőtt! Ès a terhesègem első 3-honapjàban fojamat hànytam! lehet hogy erre az egy hétre vissza jőn?

vagy valami baj lehet?



2013. okt. 11. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 37 hetes vagyok,szóval nem tudok konkrétumokat mondani,de én azt olvastam,hogy a hasmenés-hányás a szülés közeledtét jelzi,rengetegen vannak,akiknek így kezdődik.

Egyébként a folyást nem tudom,nekem most mindig is több van....

De elvileg a nyákdugó is lehet,mert az sem feltétlenül véres egyébként (legalábbis eddigi olvasataim alapján).


Szerintem egyéb "bajod" nincs,nemsokára babázhatsz:)


Kitartást és jó egészséget!

2013. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Élvezd ki,hogy terhes vagy mert hamarosan már nem leszel.....

amúgy a fájás lehet jósló vagy lehet már a vajúdás megkezdődött

2013. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már itt a vége!!
2013. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont 39 hetesen kezdődtek ugyan ezek a tünetek, és 41 hetesen szültem. Persze ez nem jeletni, hogy nálad nem indul be hamarosan valami.

A folyásra nekem azt mondta a doki, hogy ez normális ilyenkor, a szervezet tisztítja önmagát.

Könnyű szülést!

2013. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 2 napig vajúdtam, folyamatosan véres folyásom volt a tágulás miatt. Progeszteron hormon ami méhszájlazító csinál hasmenést, puffadást szinte végig attól szenvedtem a 2 nap alatt. Egyik barátnőm teljesen fájdalom nélkül vajúdott, néha bekeményedett és észre sem vette, hogy kitágult.. csak a tolófájásokat érezte meg. Lehet érdemes lenne megnézetni magad, nagyon összejátszik minden.


Könnyű szülést! :)

2013. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!