Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten keresek nagyon jó,...

Budapesten keresek nagyon jó, empatikus, kórházi háttérrel és magánrendeléssel rendelkező szülész-nőgyógyászt, kit javasoltok?

Figyelt kérdés

Budapest mellett lakom,nemrég derült ki,hogy babát várok.Éves vizsgálatokra mindig a munkahely által kifizetett szűrőhelyre mentem,előtte pedig vidéki voltam,szóval nem igazán ismerek senki.


Nagyon jó,empatikus orvost keresek,akik nem rutinból a császárt javasolja,elérhető telefonon,nincsen hozzá hosszú várólista,esetleges nehezebb helyzetben sem hagyja magára az ember lányát.

Magánrendeléssel rendelkező(magánkórházat is javasolhattok,még belefér a költségvetésbe ha valóban nagyon jó hely).

Mindegy hogy idős-fiatal,ffi vagy nő.


2013. okt. 14. 17:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És köszönök szépen minden választ!
2013. okt. 14. 17:10
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi Dr. Nyéky Boldizsárhoz járunk (magánrendelés), kórházi háttere a Róbert Károly Magánklinika. Őszintén mondom, orvost én még ennyire nem kedveltem meg, mint őt! Mindig mellettünk állt, pedig nem voltam egyszerű eset, sőt! Telefonon is azonnal elértem, amikor szükségem volt rá, türelmes, végtelenül nyugodt, barátságos, mosolyog még a szeme is. A férjem is nagyon kedveli. A kórház pedig csendes és nyugodt, és a természetes szülést támogatják elsősorban. Még nem szültem meg (nemsokára fogok), de csak jókat hallottam, és nem félelemmel, hanem kíváncsi boldogsággal várjuk :) nem tartok semmitől.
2013. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A kórházban rendel vagy máshol?

2013. okt. 14. 17:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Én akit nagyon tudok ajánlani, az Dr Szarka András. A magánrendelője a 18. kerületben van az üllői úton, és az egyes számú női klinikán dolgozik. Iszonyatosan kedves, alapos, segítőkész, az se zavarja ha hajnali kettőkor hívod. Vasárnapi napon szültem, amikor értesítették h jöjjön fél órán belül ott volt, és szinte végig velem volt. Neki köszönhetem, hogy nekem a szülés az életem egyik legnagyobb élménye volt...:) [link]
2013. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, h melyik keruletben keresel?
2013. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
dr Horváth Zsoltot ajánlom neked jó szívvel,a xx.kerületben központi helyen van a magánrendelése ahol 9000 ft/alkalom,mindig ad képet,alapos,jó szakember,kedves,nagyon elégedettek vagyunk vele(nem futószalag szerű a kivizsgálás voltam már ilyen helyen is!)a jáhn Ferenc kórházban dolgozik ahol az asszisztense pedig főnővér így minden vérvétel,vizsgálat soron kívül történik csak csörögni kell a Helgára.Ami nekem még szempont volt,hogy ne a fix tarifás orvos legyen hanem amennyit tudunk/gondolunk annyit adjuk szülésért annyit mond.Ha kell elérhetőség írj
2013. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bárhova elmegyek helyileg Bp-en belül,csak jó orvos legyen!
2013. okt. 15. 11:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Dr. Krasznai István volt a szülészorvosom, a Sote 1-es klinikán dolgozik. Magánrendelője Zuglóban van. Nyugodt természetű, nagyon jó orvos, minden kérdésemre választ kaptam, és nem volt kétség bennem, hogy jó kezekben leszünk. December végére voltam kiírva szülésre, karácsonykor, szilveszterkor is ugrott volna, ha úgy alakul, de végül indítani kellett. Ennek ellenére minden nagyon jól alakult és a szülésznővel együtt remekül összedolgoztak :)
2013. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dr Szőnyi György G1 Intézet.Kimerem jelenteni,hogy a világ legjobb orvosa minden téren... 3.ker Lajos utcában a G1 Intézetben rendel és a Maternity Magánklinikán lehet nála szülni.Már az édesapja is kiváló nőgyógyász volt,amíg volt Schöpf-Mérei addig ott volt.
2013. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a baj a metrnityn 450.000 egy szülés. Ezt sajnos kevesen engedhetik meg maguknak. De tény hogy ég és föld a különbség a köz kórház és a magán között.
2013. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!