Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8 hete szültem, szerintetek...

Mperat kérdése:

8 hete szültem, szerintetek ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
8 hete szültem első baba, a gát sebem simán begyógyult nem is érzem, de a méhszájam is repedt..szóval szülés után 2 héttel visszakellett menjek a dokihoz hogy megnézzen, irt fel borsavport hogy szórjam odabent mert hogy nagyon nedves a közeg,levedzik és fél nehogy szét repedjen. Szórogattam is egy ideig rendszeresen ám a gyerek mellett néha néha kimaradt.Most megint érzékennyé vált ahogy ülök érzem és enyhén váladékozik de már nagyon elegem van belőle, nem is a szexről van szó csak jöjjön már rendben odalent mindent mert ez így elég gáz hogy doki szerint szellőztetnem kell nem hordhatok bugyit és nem használhatok mást csak orvosi vattát. Még nemtudtam visszamenni a 6 hetes vizsgálatra mert beteg lettem most kezdek gyógyulgatni a gyereket meg nemtudtam kire hagyni jövő héten remélem sikerül visszamennem de addig is miért van ez?Másnak is nehezebben gyógyult ?

2013. okt. 15. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minél előbb menj vissza a dokihoz, vidd a gyereket is.
2013. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi ebből nem tudtam meg sok mindent 2 hónapos gyereket meg nem fogok busszal cibálni kapjon el még valamit!

:)

2013. okt. 15. 12:03
 3/12 gabszem ***** válasza:
100%
én nagyon sokat szakadtam belül a méhszájam is cafatokban volt, alig tudták összerakni (bocs ha dúrva voltam , de így volt). Nekem mondjuk nagyon gyorsan összegyógyult. Csak orvos tud neked segíteni, mindenképpen menj el.
2013. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vagyunk orvosok,nem tudhatjuk,hogy mi a baj, viszont mindenképpen el kell menned,és ha nincs kire hagyni a babát muszáj vinned,mert egyedül nem hagyhatod!
2013. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Hivj taxit,vagy kérj megy isemrőst h vigyen el kocsival.

imádom az ilyeneket hogy kifogást keresnek miért nem jutnak el a dokihoz,holott elmondás alapján baj van,és tölünk várj a a megoldást....sok minden lesz amit még nehezebb megoldani az életben!!nekem egy hós gyerekkel boltba kellett mennem,és semmi baja nem lett...

2013. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
na vegyél vissza ...nem ismersz és nem a megoldást várom Csak kíváncsi vagyok másnak is nehezen gyógyult e a sebe.. képzeld el énisd nap mint nap mwegywek a gyewrwekwemmwel a boltba dswe tusdosd faluban lakom, a városba csak busszal tudok bejutni de nem neked fogok magyarázkodni hogy lehetsz ilyen bunkó most komolyan?
2013. okt. 15. 14:48
 7/12 A kérdező kommentje:

Amúgy 1. nem ez volt a kérdés

2. valószínű ha akkora baj lenne nem itt üldögélnék, de úgy látszik te akkor is az orvoshoz rohansz ha letörik a körmöd..nekem ne mutasd be az életet meg a problémákat szerintem :) és nem vagyok kíváncsi a hatalmas élettapasztalatodra meg az alpári véleményedre

2013. okt. 15. 14:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen válaszra vagy csak képes akkor szenvedj tovább...mást nem tudok irni...aki akarja az megoldja a problémát,nincs lehetetlen csak tehetetlen...szokták mondani....
2013. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Privátban ennyit tudott válaszolni a kérdező,és ugy érzem ez nem engem minősít:

"rohadt szemétláda kcsg seggarc vagy"

2013. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom,10. válaszoló....nem is értem,aki ilyen primitív miért kérdezget itt?!Szerinte meg fogjuk oldani a problémáját?!Nekem 3 gyerekem(a 2 kicsi 5 és 1 évesek) van,mégis meg tudtam/tudom oldani,hogy eljussak/jussanak a gyerekek dokihoz(holott a férjem dolgozik,minden rám hárul).Konkrétan ma 2.5 órát ültem a legkisebbel együtt az 5 éves allergiavizsgálatán a diagnózisra várva....ÉS?????MINDENT LEHET,csak akarni kell.
2013. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!