Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyre többet fájogatok. Ez...

Egyre többet fájogatok. Ez normális ilyenkor? 36hetes vagyok (többi lent)

Figyelt kérdés
Elég sokat vagyok talpon lehet hogy attól van?Éjjel is és nappal is vannak jóslóim és elég gyakran de semmi rendszer nincs bennük és nem fáj nagyon csak érzem.Meg alul a pocim összehúzódik vagyis ezt érzem.A Kicsi mozog rendesen.Szerdán megyek a 36hetes vizsgálatokra.Nst,uh meg ezek.Ez normális ilyenkor?Mostmár végig így lesz?Első baba és nemtudok mi a normális és mi nem.Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 13. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 33.héttől vannak jóslóim.És nem baj,hogy fájogat a pocid.Gyakorol a méhed.Szerintem nincs nagy jelentősége,mert én még egyben vagyok 39 hetesen.Nem rendszereződtek a fájásaim.Azt mondják majd egyre erősebb lesz én már várom,hogy erősödjön aztán menjünk szülni,mert karira jó lenne itthon lenni.24.re vagyok kiírva.
2010. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Először is köszi a válaszod.De jó neked.Szép ajándékotok lesz akkor.Én jan.13ra vagyok kiírva.Kicsit még odébb van.De így kell fájogartnia?Nekem is vannak már jóslóim 32hetes óta de ilyen sok nem.Lehet hogy pihennem kéne?De még annyi dolgom lenne...Épp ma akarom összeállítani a csomagomat is.Jaj nemtudom...félek hogy minden oké legyen odabent.Neked viszont további boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!:-)
2010. dec. 13. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nagyon fáj akkor pihenj egy kicsit és szedjél magne B6-ot.Lehet ezek a frontok megviselik egy picit.Ezen nem is csodálkozom olyan össze-vissza idő van.Én is szedtem a magne B6-ot a 36.hétig napi 2-3 at attól függött,hogy mennyit görcsölgetett a hasam.Sajna nem tudom,hogy neked m,ennyire fáj,de ha ilyen mensi szerű az abszolult nem baj.

Boldog babavárást neked is és kellemes Ünnepeket.

2010. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!Először is köszönöm a válaszodat.Igen mensi szerű.De egész nap fájogat és be vagyok tojva hogy nehogy baj legyen.Lehet tényleg csak az időd érzi.Megpróbálok pihengetni.Éjjel sem alszom már rendesen.Mert akkor is vannak jóslóim.Remélem januárig azért kihúzom.Mégegyszer köszi a válaszod!És neked is Kellemes ünnepeket kívánok!!!További szép napot!
2010. dec. 13. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!