Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye ezek nem jelentik azt...

Ugye ezek nem jelentik azt hogy hamarább akar megszületni a kicsi fiam?

Figyelt kérdés
35. hetet töltöm hétfőn. Kb három négy napja eléggé sűrűn keményedik a hasam és enyhén görcsöl is. A derekam is nagyon fáj mintha kést forgatnának benne, és kisugárzik a lábomba. Van már egy 2 évesem akit császárral szültem. Legutobbi uh minden rendben volt. Remélem nem akar még megszületni.
2013. okt. 17. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy érzem magam, holnap töltöm a 35. -t, első baba. Reménykedem, hogy legalább 2-3 hetet marad még pocakban, megnyugtatóbb lenne 37-38. héten szülni, mint most, még ha már elég nagy is, és minden rendben lenne, akkor is. :$ Drukkolok neked is! Az első gyermeked hányadik hétre született?
2013. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
40. hétre született.
2013. okt. 17. 12:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap és tegnap előtt mensi szerű görcseim voltak, amik a combomba is kisugároztak. A hasam is egyre jobban keményedik és a derekam is fáj. Nagyon remélem hogy még nem akar megszületni egy pár hétig. Probálok minél többet pihenni. Holnap megyek dokihoz. A baba is nagyon aktív.
2013. okt. 20. 14:11
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem akar,nyugodj meg. :) Nálam is voltak ugyanilyen tünetek a 36.hétben,nekem is keményedett a hasam iszonyatosan,nagyon kisugárzott a combjaimba,a derekam leírhatatlanul fájt stb. És betöltött 39.-re született császárral,de amúgy nem akart volna még,csak már nagy volt a fiam. :)
2013. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!