Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a Szombathel...

Mi a véleményetek a Szombathelyi szülészetről?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En aug-ban szultem ott es nem volt panaszom. Amikor beertunk a korhazba, csak en szultem, szerencsere nem volt nyuzsges, ki-be futkozas. Pont az a doki volt akinel szerettem vna szulni, szinte vegig velem volt, majd a szulest koveto napokban is lejott hozzam az osztalyra. Az osztalyon voltak nagyon kedves, baratsagos csecsemosok es dolgozok, de kevesbe segitokesz emberek is. Kerdezni kell, mert maguktol nem segitenek. En rosszabbra szamitottam, nem volt rossz az a bent toltott 4 nap. Mire lennel meg kivancsi? Kerdezz nyugodtan es valaszolok. :-) Mikor szulsz?
2013. okt. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!2011-ben ott született a lányom és most megint ott fogok szülni.de még nem most,mert még csak a legelején vagyok! :) A Németh Levente az orvosom ,de úgy tudom nem lehet fogadott orvos csak császárnál(nekem az volt utoljára),vagy azóta változott a helyzet?Én amúgy 4hetet feküdtem bent és akkor szinte mindenkivel meg voltam elégedve.a szülésznők kedvesek voltak,az orvosok már akkor is csak akkor világosítottak f el dolgokról ha kérdeztél.

Kedves válaszoló,neked ki az orvosod?

2013. okt. 22. 10:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a dr. Bencsik Laszlo, csak o nem dolgozik a korhazban. En pont a Leventenel szultem, nagyon meg voltam elegedve vele, pont Ot szerettem vna, szerencsere ugyeletes volt aznap. :-) A Levente pont a dokimnal tanult... Nem lehet barkit felfogadni, ugy tudom csak 2 doki van szerzodesben a korhazzal akiket lehet. Viszont a nevuket nem tudom. :-( De gondolom h felfogadhasd hozza kellene jarni terhesseg alatt. A Leventet konnyebb kifogni, mert nagyon sokszor van ugyeletben is.
2013. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mivel a Levente a dokid, lehet meg is tudnad beszelni Vele h Nala szulhess. :-)
2013. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Igen én mindenképp szeretném ha a Leventénél szülhetnék.Az első terhességemnél nem ő volt az orvosom,mert cellbe jártam és onnan kerültem át a szhelyi kórházba,de nagyon csalódtam a celli dokimba,a Levente viszont-bár nem volt fogadott dokim-rengeteget foglalkozott velem és sokat köszönhetek neki.Csak akkor még úgy volt,hogy nem lehet fogadott orvosod,csak szülésznőd.csak programozott császárra lehetett választani orvost.
2013. okt. 22. 17:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Ki volt a celli dokid? Kovács?
2014. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem a Kovács,Szabó Csaba
2014. febr. 23. 20:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nyáron szültem, császáros voltam. A brutális oszt.vez főorvoson (valami Csaba) és egy bunkó szülésznőn (valami Évi) kívül minden rendben volt. A csecsemősök nagyon kedvesek, segítőkészek voltak. A kórház tiszta (VIPes voltam). Azt a két embert igyekszem kitörölni az emlékezetemből.
2014. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó elárulnád,hogy mi volt a gond az oszt.vezető főorvossal??(Koppány Csaba)
2014. febr. 23. 22:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3x szültem ott. Szerintem nagyon jó. Legalábbis nekem teljesen megfelet, bár nem vagyok nagyigényű. A K. Csabával mi a gond? Hozzá jártam tanácsadásra, velem rendes volt.
2014. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!