Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Urbán Márta és dr. Raft...

Dr. Urbán Márta és dr. Raft Miklós szülész nőgyógyásokról infót szeretnék. Tapasztalat? Tarifák?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jój. Az Imrében dolgoznak. RAft 3 év után emlékezett rám,pedig csak ügyeletes volt mikor szültem a nagyot.
2013. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Huh. Szerintem ez stílus kérdés. Raft volt ügyeletben, amikor a másodikat szültem (az én dokim nyaralt, a szülésznőmmel szültem gyakorlatilag), kitolásra bejött, és fércelt 3 öltést. De olyanokat poénkodott, hogy nekem nagyon nem hiányzott. És sajna irtó szűkre is csinálta, gyakorlatilag a 3. gyerekig kínlódás volt emiatt. Amúgy korrekt volt meg minden, de nekem nem jött be.


A harmadik babával túlhordás miatt 5 napig bent feküdtem szülés előtt. Urbán Mártával akkor találkoztam többször ügyeletben, nekem irtó szigorúnak tűnt, meg katonásnak.


De nyilván ízlés kérdése. Egy anyuka nála szült ügyeletben ikreket (ez idő alatt), és ő nagyon meg volt vele elégedve, mert hogy nem fogadott orvosa volt, mégis milyen rendes volt.


Úgyhogy hajrá! :)

2013. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Urbán Mártánál szültem 4 éve a nagyobbat, és most nála fogom a kicsit is, kb. két hét múlva. Velem mindig nagyon kedves volt, segítőkész, türelmes, és sosem paráztatott feleslegesen. A magánrendelésen 12000 a terhesgondozás. Én csak ajánlani tudom.
2013. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!