Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen véleménye van bárkinek...

Milyen véleménye van bárkinek Dr. Németh Miklós szülész nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
Az Istvánba rendel és szeretnék róla többet megtudni mielőtt őt választom dokimnak.Én ikreket várok és a legjobb dokit szeretném.
2009. jan. 5. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Orvosnak jó.... szülni jó nála...csak azt a 9 hónapot bírd ki míg a korházba jársz hozzá, mert 5 perc jut rád....lecsekol az aszisztense azt mehetsz.

A laboros nővérek pocsékok......nos szóval én lecseréltem.

36 hetes

2009. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Az uh-ra képzeld 3 ad magunkal hívott be....mondhatom nagyon bensőséges volt.....2 perc alatt végzett, valahogy futószalagi dolognak éreztem...pedig fizettem a rendelésért.....fogadott orvos volt....nem sokáig

2009. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Az ultrang szobában van egy váró szoba is. Amíg az egyik kismama bent van, addig a másik ott vár. Egyetlen napon rendel, ez a péntek, de minden délelőtt bent van. Ennél többet nem lehet várni egy orvostól.
2009. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most szültem nála, nem javaslom.
2009. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!