Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek a szülésénél voltak...

Kinek a szülésénél voltak bennt, orvostan hallgatok vagy fiatal orvos, szülésznő, NŐVÉR?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 14:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan egy orvostanhallgató vezette le a szülést a szülésznővel. Épp cukorbeállításon voltam a 33. héten. Megindult a szülés, de úgy derült égből villámcsapásként, pár perc alatt lezajlott, az első fájástól a gyerek kibújásáig alig telt el húsz perc. Ott volt az orvostanhallgató, szólt, hogy kerítsék elő az ügyeletes orvost. Az meg épp ebédelt. Mire felért, én már megszültem. A doki azt is hagyta, hogy a fiatal varrjon össze.
2013. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt bent egy csomo rezidens, surgos csaszarom volt, nagyon nem is figyeltem oket mert azt se tudtam fiu vagyok-e vagy lany. :-)
2013. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első gyerekemet amikor született, akkor volt bent 2 orvos tanuló lány. Ők odajöttek bemutatkozni és megkérdezték, hogy maradhatnának e bent.

2013. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Két tolófájás közt vettem észre, hogy tőlem másfél méterre két srác és egy lány áll, guvvadt szemekkel nézik az alfelemet. Engem senki sem tájékoztatott, hogy kik ők és mit csinálnak itt. Ráadásul nagyon fiatalnak tűntek.
2013. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
12 hete volt császárom, rezidens altatóorvosom volt, egy fiatal nagyon helyes srác, amolyan katalógusba illő! Azt hittem a sok érzéstelenítőtől halucinálok, de nem! :D
2013. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

4,5 évvel ezelőtt vagy 10 tanonc állt a lábaimnál "Látják ez a vajúdás egyik szakasza" és a nő (gondolom dr) bespriccelt oda.

Majd a legvégén ugyanott állt az a bizonyos tíz és végig nézték fiam születését. Sote I.

2013. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Szülni még nem szültem, de eddig két vizsgálaton is voltak bent diákok (az egyiken még 2 spanyol cserediák is, ők nagyon cukik voltak).

Engem nem zavart, mert a doki sokkal többet mutogatott, magyarázott, és érdekelt a dolog. Még röhögcséltünk is, ha zavarban vagyok vagy izgulok, általában lököm a hülye szöveget. A hely viszont szűkös volt, szegény férjem az egyik sarokban nyomorgott :D

2013. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

mikor én 78-ban születtem, voltak bent orvostanhallgatók a szülőszobában, mesélte anyukám :)


én meg úgy szültem, hogy a páromon kívül anyósom és sógornőm is bent volt :) (mondjuk tudom, nem ez volt a kérdés) :)

2013. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Anyós a szülőszobán???? :D Hű, ez nekem picit... sok a jóból... :) Nekem nincs semmi bajom anyósommal, de én idegenkednék attól, hogy pont ő lesse az én alsó felemet, miközben én szülök. És persze nem az ő arcát szeretném látni abban a percben. Ugyanilyen megfontolásból a saját anyukámat se engedném be.
2013. nov. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 gabszem ***** válasza:
hát kb 15-en voltak bent.. Dokim, szülésznőm, párom, másik doki, + 2-3 szülésznő, kb 2-3 csecsemősnővér, gyerekorvos, szülésznő gyakornokok, kb ennyire emlékszem, mindenki bejött nézelődni...
2013. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!