Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fiatal anyukák, akik 20 éves...

Fiatal anyukák, akik 20 éves koruk körül szültek! Hogy zajlott a várandósság? Többi lent

Figyelt kérdés
Hány évesen szültetek? Terveztétek a babát, vagy a baba döntött úgy, hogy jön? Szülők mit szóltak? Apuka veletek maradt?? Megvolt a biztos hátteretek? Fiú vagy kislány lett? Neve? Esetleg olyan történetre is kíváncsi vagyok akik elvetették a babát, mert túl fiatalnak érezték magukat. Kíváncsi vagyok a történetetekre.

2013. szept. 11. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én májusban voltam 20 éves, novemberben szültem. Végülis terveztük, illetve nem tettünk ellene, hogy jöjjön.:) A szüleim örültek neki, a férjem részéről is boldogok voltak. Apuka természetesen velünk maradt, olyannyira, hogy össze is házasodtunk, mikor fél éves volt a fiunk.:) (Ezt már korábban terveztük, de pocakosan nem akartam férjhez menni...)

A terhességem álomkönnyű volt, utolsó pár hétben fájt a derekam, de ennyi. Aztán 3 óra alatt született a fiam, mindenféle nagyobb kellemtlenség nélkül. Balázs Tamásnak hívják.:)

Nem érzem magam fiatalnak az anyasághoz, imádom mindn pillanatát. Tervben van a kistesó is.:)

2013. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

23 évesen lettem terhes.Tervezett baba volt másfél évig vártunk a pozi tesztre :) Apuka természetesen velünk van már közel 6,5 éve vagyunk együtt a kicsi a 6. évfordulónk ajándéka lett.A szüleink is nagyon örültek a kicsinek,különösen anyukám,de az egesz család oda van érte. Kisfiú és Bence.A biztos háttér,hát... attól függ mit értesz ezalatt.Igen,megvolt.Mindketten dolgoztunk,4 éve ebben az albérletben élünk,de előtte a főbérlőnk egy másik lakásában is éltünk több mint egy évet.Átlagosan élünk. Se

gítség van,van aki vigyázzon a kicsire ha kell...stb.

A terhességem tökéletes volt a szülésem borzasztó.Úgyhogy mi nem is nagyon tervezünk még másodikat.Majd egyszer lehet,de előtte visszamegyek dolgozni legalább egy kicsit :)

2013. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot Nektek :))
2013. szept. 11. 14:18
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia, én 21 voltam mikor terhes lettem, 22 mikor megszületett. Akkor voltunk 1 éves házasok, és szerettük volna a babát, a cslád is nagyon várta, és örültek neki.Az anyai nagymamám házában laktunk, de a Mama nem ott élt, majd később megkaptuk a házat, nevünkre íratták. Amíg felújítottunk addig a párom szüleinél laktunk, kb 1 év volt, rögtön a baba születésekor mentünk oda, és kb 1 éves volt, mikor visszaköltöztünk.A felújítást szülői segítséggel, és rengeteg saját munkával oldottuk meg.

A terhességem probléma mentes volt, és elég jól viseltem. A szülés is simán ment 2,5 óra alatt meglett a baba a 39. héten.

A kis tesót 25 évesen szültem, és egy év múlva kezdtük bővíteni a házat, mert kinőttük.Az a terhesség is probléma mentes, és tervezett volt, simán született a baba, de a 36. hét végén. Most 30 éves vagyok, 18. hétben járok a harmadik babával, ő is tervezett volt, bár a 12. héten voltak gondok, most jól vagyunk, de nagyon nehezen viseltem az első rosszullétes időket, sokat fájt a hasam is. Fiatalabban nekem sokkal könnyebb volt ez az egész.

2013. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22évesen szültem, nem terveztük, apuka lelépett amikor kiderült a terhesség, a terhességgel semmi gond nem volt. Csak anyukám van ő nagyon örült az unokának. Azóta eltelt 5 év, férjhez mentem, házat vettünk, és született még egy gyermekem!
2013. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

21 evesen szultem,a ferjem akkor 27 eves volt.Nem volt tervezett baba,de a kezdeti remuletet kovetoen nagyon boldogan vartuk az erkezeset.Nehany honap mulva osszehazasodtunk.A terhessegem nagyon konnyu volt,a szules viszont remalom.

Akkoriban csak a ferjem dolgozott(szerencsere mar akkor jol keresett),neki volt autoja,lakast pedig a fiam szuletesekor kaptunk ajandekba a szuloktol.En fosulira jartam meg,amit szules utan fejeztem be.Szerencsere mindenki nagyon sokat segitett,a szuleim es nagyszuleim a ferjemmel felvaltva vigyaztak a fiamra amig tanultam,anyosom es aposom pedig anyagilag tamogatott minket.

Azota a fiam 7 eves,tervben van a kisteso.Mindkettonknek jo munkahelye van,boldog csalad vagyunk.

2013. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Én már 21 évesen szerettem volna babát,ekkor már férjnél voltam és megvolt a háttér.De a baba úgy döntött még nem jön...végül majdnem 24 évesen szültem.Fiú lett és nemsokára 2 éves :) Sajnos a tesó is várat magára,már lelkiekben készülünk a kezelésekre :/
2013. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20 évesen szültem tervezett baba. .könnyű zavartalan terhességem volt. Kislányt szültem. Most 28vagyok október végén szülök. Meglepi baba . Nagyon várjuk de a terhességem nem túl jó. Tele van bajokka nehezen is viselem stb...részemről inkabb a fiatalon szülésre voksolok...
2013. szept. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Miért kellett lepontozni a 7-es válaszolót?? Amúgy köszi a válaszokat :)
2013. szept. 13. 16:28
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Mivel azt kérted,hogy azok írjanak akik 20éves koruk körül szültek, ő 24évesen szült. Így nem igazán hasznos a válasza.
2013. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!