Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SoS! Valami jo praktika ami...

SoS! Valami jo praktika ami beindíthatja a szülést? Ês hogy áltok a ricinusolajal? Van akinek segített?

Figyelt kérdés
Fontos lenne a hétvégén inditanak ha nem indul meg!

2013. okt. 10. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a bábakoktél bevált
2013. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szülésznővel beszélj. A bábakoktélt csakis szigorú magzati monitorozás mellett lehet meginni, mert a baba belekakilhat tőle a magzatvízbe, ami oxigénhiányos állapotot okozhat. A szokásosak pedig: csípős kaja, lépcsőzés, nagytakarítás, tonic, horror film. :) Jópár dolgot találhatsz neten, bár meggyőződésem, hogy ezek csak jóslókat idéznek elő, de jóslóból lehetnek igazi fájások.
2013. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sok séta,takaritás,bábakoktél,csipős-erős kaja,szex, babádal beszéljed meg,mikor szülessen,pocak simogatása,mell izgatása
2013. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tonicot próbáltam, nem segített. Szexnek csak akkor van hatása ha valamennyire nyitva van a méhszáj, ugyanis a nőgyógyász magyarázata szerint a bekerülő anyagnak van szülésindító hatása, nem konkrétan a mozgásnak.
2013. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ricinussal es minden olyan dologgal, ami hasmenést okoz nagyon óvatosan! Ahogy a második hozzászóló írja, a babánál is hasmenést okozhat, ezért meconiumos lehet a magzatvíz.

Ki lehet próbálni a csípőset, szexet, tonicot, sétát, mellbimbó izgatását, de a nődokim szerint ezek csak akkor lehetnek hatásosak, ha a baba készen áll.

Fiamat 40+3nál indították, lányom 39+0nál magától indult. Mindkettőjüknél próbálkoztam házipraktikákkal, nem sok eredménnyel. ;)


Ne félj az indítástól, nem olyan rossz, mint gondolod!

2013. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ricinus olaj ??? Nee.én kipróbáltam.fél óráig ültem utánna a wc-n,majd további hányinger egész nap

A tonicot-illetve ananászt tettem próbára a 2. gyermekemnél..bevált..

Szülésznőm ajánlotta..ugyanis a tonicban és az ananászban is van kinin,ami szintén megindíthatja..

Délután 5kor ettem ananászt,rá kb 1 dl tonic ( csak mert utálom ) , és hajnal 2kor fájásokra keltem

Egy próbát megér

Majd írd meg mi lett

2013. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na én is próbálkozok.....
2013. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Andreanak válasza:
nekem a tonik bevált!Bár először kétkedve fogadtam a tanácsot.De vagy ez,vagy a bábakoktél.Az előbbinél döntöttem.
2013. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!