Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy van ez a Cerazette?

Hogy van ez a Cerazette?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a szoptatást, a Cerazette-t szedtem közben. Most azt mondta, addig szedjem , amíg megjön, és utána váltsak a másik gyógyszerre.

Mikor fog így vajon megjönni?


2009. nov. 13. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem abba kellett hagynom a Cerazette szedését miután abbahagytam a szoptatást (hiszen szedés közben nem jön meg!!!). Utána amikor megjött (kb. 5 hét volt) akkor kezdtem el szedni a másik gyógyszert.

Nem lehet, hogy félreértetted?

2009. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tuti azt mondta a doki, hogy szedjem tovább, mert még vissza is kérdeztem, sőt írt még egy havi adagot....

Csak ezen agyalok, hogy fog így megjönni..

Bár napok óta görcsölget a hasam, olyan mintha megjönne, de mégsem....

2009. nov. 13. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Van, akinél megjön cerazette közben, van akinél nem. Nekem az első adag után nem jött meg egyáltalán, utána meg hetekig véreztem, bár nem túl erősen. Nekem nem vált be és abba is hagytam, pedig mást nagyon nem tudott javasolni a doki. (Óvszert csak, ami szóba jöhetett.)

Mivel eddig ezt szedted a szoptatás miatt, nyilván te abba a csoportba tartozhatsz, akinek közben egyáltalán nem jön meg. Viszont a szoptatás abbahagyásával kicsit máshogy fog majd alakulni a hormonháztartásod, elképzelhető, hogy emiatt gondolja úgy a dokid, hogy meg fog jönni. Én megkérdezném, hogy nem lenne-e jobb, ha most nem szednél semmit és máshogy védekeznétek, míg megjön magától és aztán a másik gyogyi. Sajna ezektől minden úgy összekavarodik, hogy épp csak azt tudja az ember, hogy milyen nemű.

2009. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az 1. vagyok. Háát ez elég furi... Szerintem a szedése közben nem fog megjönni. Én legalábbis 11 hónapig szedtem, de semmi se történt közben...

Kíváncsi vagyok mások mit válaszolnak majd...

2009. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sehogy. És ez a tabi közel sem 100%-os, úgyhogy gyorsan válts másra!!

Hagyd abba a carazettét, és vagy minjárt szedj másikat (van amit lehet, nem kell mensit várni) vagy várd meg a mensit, és úgy szedj mást utána.

2009. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még szedem, mert szoptatok, de nekem azt mondta a doki, hogy ha befejezem a szoptatást, hagyjam abba. Abban az esetben szedjem a Cerazette-t tovább, ha nem akarok menstruálni.
2009. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!