Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tudtok a Cerazette nevű...

Mit tudtok a Cerazette nevű fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy ez az egyetlen, ami szülés után, szoptatás ideje alatt is használható!

Van tapasztalatotok vele? Mennyi idő után kezd hatni? Azonnali védelmet nyújt?


2010. jan. 31. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Most már ha jól tudom, van még egy. De mindegyikre igaz, hogy van akinél beválik, van akinél nagyon nem. Veszélyes a tejre nézve, sokaknak elapad tőle a teje, vérzéseket okoz, és könnyü mellette teherbe esni, szóval én nem vállaltam be. Amúgy ha jól tudom 6 nap a hatóideje.

Szerintem válassz más, biztonságosabb megoldást.

2010. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hónapig szedtem és semmi problémám nem volt. A vérzésem egyáltalán nem jött meg és a tejem sem apadt el. A másik szoptatás alatt szedhető fogamzásgátló az Azália.
2010. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
van akinek bejön, van akinek nem. Ha vérzel tőle, az azt jelenti, hogy nem hat. Ja, és k... drága.
2010. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem van már egy másik is a mi szedhető. Én ezt szedtem, 8 hónapig nem jött meg, akkor már kevesebbet szoptattam, és össze-vissza jött meg, de hatott, nem lettem mellette terhes. Nem szoptattam, még mindig azt szedtem kb 2,5 hónapig, az alatt sem lettem babás, abbahagytam, rá 3 napra megjött, aztán azonnal megfogant a tervezett kistesó, ma vagyok 8 hetes terhes. Szóval nekem bevált, használt, mikor megjött akkor is. Csak az a gáz vele, hogy tényleg megjöhet nagyon össze-vissza, és hogy tényleg nagyon drága.
2010. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mennyibe kerül?

A neten egy fél tájékoztatót találtam és annyit láttam, hogy van 1x28-as és 3x28-as kiszerelés :S


Esetleg erről a másikról tudtok valami konkrétat (valaki írta a nevét: Azália)? Ezt próbálta valaki?

2010. jan. 31. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
8000 felett van a 3 havi adag az biztos. A másiknál nem tudom.
2010. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cerazettet szeretnéd szedni írj privit tudok segíteni!
2010. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Azália 3 havi 6000 körül van.
2010. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én szedtem a cerazette-t, nekem bevállt. Nem lettem mellette terhes, eyáltalán nem jött meg, amíg szedtem. Miután ahagytam, 2 ciklus után viszont beállt a menzeszem a normálisra. 14 hónapig szoptattam mellette, már 4 hónapja nem szoptatok, de még mindig van tejem. Tavaly vettem utoljára 3 havi adagot, akkor 7800 ft volt.
2010. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!