Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Párommal minden este szeretkez...

Párommal minden este szeretkezünk és félek, hogy ha baba lesz majd nem jut rá annyi időm és konfliktus lesz belőle, hogy nem lesz szex?

Figyelt kérdés
Volt/van esetleg itt is olyan, akivel ez már megtörtént? Hogy alakultak a baba után a dolgok?
2013. okt. 28. 15:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
az első 6 hétben tuti, hogy nem lesz szex, mert tilos. ha ez gondot jelent a párodnak, még most tisztázzátok, mert utána nem csak emiatt leszel ingerlékeny, hanem ezer más gond is a nyakadba szakad.
2013. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Sőt olyan is előfordulhat, hogy a terhesség egy része alatt is el lesztek tiltva a szextől, mert barnázol, vagy hamarabb nyílsz,mint az időszerű lenne. Mindenképp tisztázzátok, hogy ez mit jelent a kapcsolatotokra nézve.
2013. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Már akkor gondok lehetnek, ha teherbe esel, még a babának sem kell megszületnie. De ha megszületik, akkor az első 6 hétben nem szabad szexelni, utána már lehet.

Viszont ilyenkor olyan hormonális változásokon esik át a kismama, hogy van, akinek nincs is kedve ilyenkor ágyba bújni a párjával és olyan is van, aki még szülés után is hónapokig nem akar szexelni.

De vannak olyanok is, akikre ezen a téren semmilyen hatással nincsenek a hormonok.

De olyan is van, aki meg előtte nem volt nagy szexőrült és ahogy terhes lesz, egyfolytában arra vágyik.:)

És bizony, ha a pici megszületik, akkor sok esetben az ember többre becsül egy jó alvást, mint egy jó szexet.:) És ez így igaz.:)

Aztán idővel persze, amikor már megszokja az ember az új helyzetet, kialakul a napirend, meg minden, akkor újra egymásra lehet találni és mindig lehet időt szakítani a másikra.

Nálunk amúgy a férjemre hatott ki ez az egész inkább. Nekem ugyanúgy a terhesség alatt is és szülés után is volt kedvem a szexhez, még mikor nagyon fáradt voltam akkor is, de a párom sokkal kevésbé igényelte. Aztán most volt 3 éves a fiúnk, néhány hónapja azért elég jól visszataláltunk egymáshoz. De nálunk párkapcsolati gondok is voltak, így nekünk azért sem volt nagyon szex.

2013. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Párom azt mondta, hogy ha nagyon muszáj 1x kibírja a 6 hetet.

Én rákérdeztem, hogy csak 1x??? Mert én nem egy gyereket akarok, ő meg azt mondta, hogy legyen 1, de annak mindent meg tudjunk adni. (neki már egy előző házasságából van 1 gyerek, könnyen beszél, neki ez már 2, de én egyke vagyok, nem akarok csak 1 gyereket!)

2013. okt. 28. 15:18
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Nem egyszer, szülésenként 2x6 hét. Szülés előtt és után is 6 hétig nincs szex.
2013. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szülés előtt miért ne lehetne szex?

Ha van hozzá kedv és az orvos nem tiltott el,akkor akár előtte napokban is lehet.


Viszont én elgondolkodnék ilyen kijelentésen,hogy egyszer kibirja a 6 hetet.

Miért,és ha veszélyeztett leszel,és 7-8 hónapig nem lehet,akkor addig keres más lyukat?

2013. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
nem akarlak elszomoritani, ne legyen ugy de nem biztos h csak az a 6hét lesz.mi 6hetes terhessen el lettünk tiltva mert barnáztam 18 hetessen lett "feloldva" a tilalom.majd 25hetessen elkezdtem nyilni igy ujabb tilalom 38hetessen megengedte a doki, meg is lett az eredménye 2napra rá megszületett a kisfiam :-) most pedig szivesebben allszok végre egyet, de a férjem teljesen megért.
2013. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
ugyan miért ne lehetne szülés előtt 6 hétig szex???? ha nincs orvosi oka, akkor akár az utolsó pillanatig lehet :)
2013. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű...állitsd be az órádat, hogy 3 óránként ébresszen...csináld ezt két hétig..meglátod, hogy mennyire lesz kedved a minden esti szexhez:)

ha úgy érzed nem megy, még időben lecserélheted a pasit egy olyanra akinél nincs para a napi kötelező kimaradása mellett, hanem működik a dolog amikor megkívánjátok egymást

2013. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Totál az jön le az írásodból, hogy itt az ő igényei fontosak, te meg tartsd magad hozzá, ha jót akarsz magadnak/magatoknak. Oké, egy kapcsolat fontos része a szex. De hogy az anyukák többségének a kisbabás időszakban nem ez a fő problémája, az is biztos. Mi van akkor, ha már a terhesség elején el fognak tiltani a szextől? Mert haematómád van, nyílik a méhszáj, akármi?
2013. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!