Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában valaki...

Szült mostanában valaki császárral az Uzsókiban? Érdekelne minden apróság.

Figyelt kérdés
Nem az első babám, de az első császárom lesz, és parázok az egésztől. Meg hát a körülmények is izgatnak, amilyen állapotok vannak ott egy ideje. És igazából a kórházat sem és a lehetőségeket sem ismerem. Köszi előre is mindenkinek.
2009. nov. 14. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia ! Én ott szültem 2 hónapja !

Mire vagy kíváncsi?

2009. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előkészítés ,ahol nagyon kedvesen bánnak az emberrel !Függetlenül a kinti állapotoktól ott egészen egyben van a helyiség.Ne félj tényleg kedvesek ,borotválás,beöntés,zuhany,utána apa bemehet!Katéter,infúzió,irány a műtő!Ülnöd kell itt beadják az epidurálist nem fáj picit érzékeny és innentől már nem érzel deréktól semmit!Nemsokára megszületik a kisbabád!
2009. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ilyen gyorsak voltatok. Ok. - előkészítéssel megvolnánk. És utána? Meddig kell feküdni? Kapunk hasleszorítót, vagy az a múlté? Azt már tudom, hogy a kelj fel és járj! az maga a pokol, de túlleszek rajta. Milyenek a szobák /lehetőségek, hogy pl. kisebb férőhelyes szobák? A babócák bennt vannak éjjel v. a csecsemősöknél? Csak fel akarok készülni, mert a természetes szülésről és egy másik kórházról már vannak tapasztalataim, de innen semmi. A bátyusnál kész rémálom volt az a néhány nap, mivel mindenkinél állandóan ott voltak a gyerekek, pihi-szuszi semmi, és mint az alvajárók úgy kóvályogtunk. Mondanom sem kell, hogy a tejnek adtak a körülmények egy jó nagy pofont:) És nem csak nálam. Most lelkileg próbálok ráhangolódni, mert szoptatni akarok, ha esik-ha fúj :)
2009. nov. 14. 13:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy-kettő. Meddig kell a kórházban maradni? A mellékesek a szobában vannak, vagy ilyen folyosói közösségi mosdók, stb?
2009. nov. 14. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:

A műtét után 6 óra múlva kell felkelni ami tényleg rémesnek tűnik ,viszont ez megalapozza az utána lévő mozgásodat,nem lesz annyira szörnyű mintha 1 napot várnának vele!Homokzsák van!A babák kint vannak ,csak este és reggel viszed be !Közös wc nincs és kb.5-6 nap múlva mehetsz haza !

Remélem tudtam segíteni :)

2009. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!