Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tömő utcai SOTE II szülészeten...

Tömő utcai SOTE II szülészeten jól tudom, hogy 3 ágyas szobákban vannak a mamák+babák? Mekkora a hely ahova tudok pakolni magunknak?

Figyelt kérdés
Most raktam össze a kórházi cuccom, de úgy érzem nem lenne célszerű nagy gurulós bőröndöt vinni. Egy kis bőrönd (ami repcsin is elmegy kézipoggyászban) meg egy hátizsák el fog férni a szekrényemben?
2013. okt. 30. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

ha a szekrényben nem, akkor tedd az ágy alá!! :)


én is ott szültem, volt, aki iszonyú nagy bőrönddel érkezett. szerintem ez azért is felesleges, mert valaki (általában többen is) úgyis jönnek látogatni és akkor be tudnak hozni bármit.

2013. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vinnék én olyan sok cuccot, de két papucs, egy köntös, két hálóing, két törölköző, a mellszívó, betétek, 1-2 pipere, és kész, teli a kisbőrönd... :S
2013. okt. 30. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
En is ott fogok szulni,tegnap pakoltam be.Alig fert bele a cuccom a kis borondbe (eredetileg ez is kezipoggyasz),a mellszivot mar bele sem tudtam tenni,pedig tenyleg csak a legszuksegesebbeket raktam el,de a kontos+torolkozo mar alapbol felig kitolti a borondot.Nagyobba azerr nem mertem pakolni,mert nem tudom,mekkora hely van a szobakban,meg kinevettetni sem akartam magam,hogy akkora boronddel jovok szulni,mint amilyennel mas 2 hetre elutazik :-D
2013. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha együtt mennénk szülni, akkor megbeszélhetnénk, hogy mi pakolunk nagybőröndbe, és majd mi nevetünk a többieken... :D

(csak viccelek)

2013. okt. 31. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat remelem,hogy azert mindent sikerult bepreselnem :-D

Ha meg valami itthon maradna,akkor a csalad majd behozza :-)


Mindenkinek konnyu szulest es egeszseges babat kivanok!

2013. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!