Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sote II-es klinikán melyik...

Sote II-es klinikán melyik orvost ajánljátok, akinél még van hely 21hetes kismamának?

Figyelt kérdés
Sajnos orvost kell váltanom,kit ajánlanátok aki megbízható és nem pénzéhes...
2009. máj. 22. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr. Börzsönyi nagyon kedves, de én mindenkiről csak jót hallottam. A barátnőm pl. Timmermann doktor úrhoz jár és nagyon kedvesnek, figyelmesnek tartja. Azt, hogy ki fogad még betegeket,nem tudom, de ezt a dokival kell megbeszélni.
2009. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is Timmermann doktorhoz járok a magánrendelésére.Nagyon kedves orvos,biztonságban érzem magam nála.A honlapján találsz róla információt. (www. timmermann.hu)
2009. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Timmermann doktor sajnos nem fogad már csak februárra talán kismamát:( Ő volt akinél próbálkoztam először.
2009. máj. 24. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!