Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Könnyebb az átlagosnál szélese...

Könnyebb az átlagosnál szélesebb csípőjűeknek szülni?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit szélesebb a csípőm az átlagnál!Fellélegezhetek,hogy nem lesz nehéz megszülnöm a picurit?Vagy ez csak egy tévhit?
2009. nov. 14. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen :)
2009. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
de azért komplikációk is felléphetnek nem csak azon múlik...
2009. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Tévhit. HOgy milyen könnyű szülni, az attól függ, hogy mennyire tágulsz, hogy mennyi erőd van. A csípő külső méretének (amiből nem következik a nagy belső méret, a belső nagyjából egyforma minden nőnél) semmi köze hozzá.
2009. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ!Jó tudni!Köszi!:)
2009. nov. 14. 20:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2009. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem!
2009. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt mondják így van, de nekem van két olyan barátnőm, akiknek nagyon keskeny a csípője, szinte fiús, és mind a kettő könnyen szült.
2009. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem szeles csipom van, de nem volt konnyu a szulesem egyaltalan. Szerintem ez nem igaz. Anyum is szeles csipoju, de en konnyen szulettem meg, ocsem meg nagyon nehezen.
2009. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hááát akkor ebből nem lesz előnyöm...nem baj!
2009. nov. 14. 21:54
 10/14 anonim ***** válasza:

181 cm vagyok, viszonylag széles csípővel. A kisfiam születése hatalmas élmény volt, határozotabb fájdalom szinte csak a vajúdás legvégén volt, és az erős fájdalmaktól számítva másfél óra múlva megvolt a lurkó! :) (Pedig első szülés volt.)


A kitolási szakasz elég fárasztó volt ugyan, de mire kezdett kifogyni a szuflám, már vége volt. :)


Miután vége volt a szülésnek, egy nővérke a fülembe súgta, hogy "nem akart előtte szólni, de általában a magas, széles csípőjű nők könnyen szülnek"... Nálam bejött! :)


Sógornőm szintén magas, széles csípőjű csajszi. Az első gyereke két óra alatt született meg, a második másfél alatt... :) Nálunk ezek a tapasztalatok.


De az is tény, hogy minél inkább természetesnek tudja egy nő felfogni a fájdalmakat, meg az egész folyamatot, annál egyszerűbb lesz a dolga a szülőszobában...

2009. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!