Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi fog történni velem? Ma...

Mi fog történni velem? Ma voltam NST-n és nem lett jó egyből uh-ra küldtek ahol rendben volt a baba. De a vizem több az átlagosnál. Holnap ismét mennem kell NST-re ha nem lesz jó be kell feküdnöm az osztályra.

Figyelt kérdés

A baba hozzám képest túl nagy és a vesém is rossz helyen van.Holnap leszek 37 hetes.Mi történik ha nem jó at NST?

Kicsit félek.


2009. máj. 22. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

Gondolom ha nem lesz jó az NST akkor megprobálnak valamit csinálni hogy minden rendben legyen! Ezért kell befeküdni! Nekem is nagy babám született! 3870g született! Ne félj és ne idegeskedj! A korházban jó kezekben vagy te is meg a baba is! Engem is befektettek már elötte 2 héttel!


3 hónapos fiú anyukája

2009. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod nekem is kisfiú lesz de én túl kicsi vagyok 155cm 33 hetesen 2.5kg-ra saccolták.
2009. máj. 22. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
az én babám 3200 grammal született, pedig 4 kilós babát saccoltak, hidd el, semmit nem jelent.
2009. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is be kellett feküdni rossz nst eredmény miatt - minden nap vizsgálatok voltak, de azon kívül nem csináltak semmit, csak vártunk

de jobb volt, hogy tudtam, hogy jó kezekben vagyunk és vigyáznak, figyelnek ránk

végül egészséges, gyönyörű babám született :)

2009. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!