Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szül valaki a Jahn Ferencben...

Szül valaki a Jahn Ferencben december elején?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most szültem 2 hete. Mire vagy kíváncsi?
2009. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra,hogy milyen a csecsemős osztály?Segítenek mindenben?Hány ágyas szobák vannak?Sok a "színes"?Volt fogadott szülésznőd?
2009. nov. 15. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

A csecsemősök között van aki segítőkész, de sajnos a többség nem igazán az, rád bízzák hogy szoptass, mondván tanuld meg egyedül mert van rajtad kívül még sok más anyuka is akikkel foglalkozniuk kell.

Nekem nem volt fogadott szülésznőm mert programozott császárom volt. Normális kismamák és anyukák voltak ott többségben, nem volt gond velük.

Szóval nekem nem volt túl sok pozitív élményem, a látogatás nem lehetséges, illetve be nem lehet menni senkinek a babák érdekében, hanem te viszed ki az üvegajtóhoz és úgy tudod megmutatni a babát a családnak. Ez nem baj, mert védeni kell a piciket, de azért az hogy még a férjem sem adhatott még egy puszit sem a picinknek, hát ez megviselt mindkettőnket.

A dokim viszont egy tündér, vele maximálisan elégedett vagyok.

2009. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt még, hogy 5 ágyas szobák vannak, de van 1 ágyas is, csak azért napi 5 ezret kell fizetned, viszont ott 1 órától este 7-ig bent lehet veletek a párod is. Ja, és a babák is bent vannak az anyukákkal a szobában tulajdonképpen egész nap, csak éjszakára viszik el őket a csecsemősök.
2009. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!