Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hat héttel probált...

Szülés után hat héttel probáltunk sex-elni, de olyan volt mintha szüz lennék, félig bement aztán nem, mert fájt és nem is ment tovább, mikor probálkozhatunk ujbol?

Figyelt kérdés
És miért csak félig ,ment be? Nem mertük eröltetni,nehogy megsértsünk valamit odabent,de miért volt olyan szörnyü?
2008. júl. 8. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi szülés után 5 háttel próbálkoztunk, mert én már nagyon nem bírtam magammal, bár a párom nagyon aggódott, hogy nem vártuk ki a 6 hetet. Nekünk is nehezen ment, hasonlóan éreztem mint Te. Nagyon óvatosan végül is sikerült. Néhány alkalom után elmúlt ez a rossz érzés. Szerintem valakinek nehezebben gyógyul a gátseb, és még érzékenyebb. Amit még észrevettünk, hogy én kevésbé voltam nedves, mint annak előtte. Állítólag ez a szoptatás miatt van. Mintha a természet így próbálná befolyásolni, hogy a nők elsősorban a gyermekük gondozásával, mint a szex-el foglalkozzanak :-) Ne aggódj, fog az menni. Néhány alkalom után minden olyan olajozottan megy majd mint régen. Szerintem vegyetek valamilyen síkosítot, az sokat fog lendíteni a dolgon.
2008. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi pénteken töltjük a 6. hetet.De a párommal már tegnap voltunk együtt.Nekem is nagyon fájt és először csak félig ment be.Próbáljátok úgy h. jobban felizgat!!!Sok sikert.
2008. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezzel a problémával küszködtem én is nagyon fájt az elsö szeretkezés!Nem is a gátseb hanem minden varratot éreztem a hüvelyemben!De sikosítóval sokkal jobb volt!próbáljátok ki lehet nektek is beválik!mára már az sem kell minen megy ahogyan kell!:-))
2008. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi megvártuk a 6 hetet és szintén az első kettő nehezen ment, nagyon szűknek éreztem magam. Szép lassan csináltuk, mindig csak egy kicsit beljebb. Végül sikerült. De valóban lehet, hogy annyira stresszelsz, hogy száraz maradsz, próbálj meg ellazulni és úgy menni fog. De ha mégsem akkor használjatok síkosítót. 7 hetes kislány anyukája.
2008. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!