Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki a Szent Imre...

Szült valaki a Szent Imre Kórházban mostanában ügyeletes orvosnál/szülésznőnél? Milyen ellátást kaptatok? Éreztétek-e, hátrányát, hogy nincs fogadott orvosotok?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodom, első baba lesz, eddig problémamentes a terhesség (remélem az is marad). Őszintén megmondom, jó lenne a baba cuccaira költeni azt a pénzt, de ki tudnánk azért gazdálkodni.

2013. aug. 13. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Áprilisban szültem ott, és az ellátás nagyon jó volt. Tulajdonképpen a csecsemősök normálisak, ahogy az orvosok is. Még fotós is van, aki fényképet csinál a babáról, természetesen anyagi juttatásokért, de ő is aranyos volt. Nekem nem volt fogadottam, mert úgy voltam vele, minek? 10-ből 9 esetben nem ér rá, vagy a végére ér oda. Szóval amikor megindult, bementünk, a szülésznő egy tünemény volt, nagyon nagy segítség volt, a dokit feleslegesnek éreztem. Csak akkor volt normális, amikor a végén összevarrt. Szóval semmi hátránya nem volt, hogy nem fogadtunk senkit. A pénz is megmaradt, mert adtunk egy 10-est a szülésznőnek, mivel ő megérdemelte, de cserébe elintézte a 4 pecsétes papíromat :D Remélem tudtam valami megnyugtatóval szolgálni :D
2013. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon sokat segített! Én is úgy gondoltam, ha nagyon jó valaki annak adnék egy kis hálapénzt, de mégiscsak más, hogy tényleg hálából adom, vagy előre megszabják.
2013. aug. 13. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy a kérdésed alatt kérdezek, de ebben a kórházban lehet kérni epidurális érzéstelenítést szülés alatt? Nagyon szimpatikus kórház, de ez szám
2013. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*de ez számomra egy kritérium


(Bocsánat véletlenül küldtem így el.:D)

2013. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kereken 2 hónapja szültem az ügyeletes orvosnál. Nekem nagyon jó élmény volt a szülés. Bementem reggel 9-kor fájásokkal, akkor megvizsgált a doki, aztán burkot akart repeszteni, de mivel streptococcusom pozitív lettinkább antibiotikumot kaptam. Mikor megkaptam mind a 2 adagot akkor vizsgált legközelebb, de akkor már burkot is repesztett. Nem jöttek folyamatosan vizsgálgatni, de én ezt nem is bántam, mert az első szülésemnél fél óránként vizsgáltak,sokkal rosszabb volt. Utána már csak a kitolásnál volt ott meg a varrásnál. Nem éreztem hátrányát, hogy ügyeletes volt. Nagyon közvetlen dokit fogtam ki, viccelődött is már amikor vevő voltam rá :) A másik ami jól esett, hogy 3 nappal a szülés után ő volt a vizitelős doki és emlékezett a nevemre is

A szülésznő szintén egy tündér volt. Mindent elmondott, dícsért (ez ha jól csinálod, ha nem fontos amikor ott vagy, nagyon sok erőt tud adni).

Az egyik kommentelő kérdezte, hogy van-eérzéstelenítés, úgy tudom nem osztogatják sűrűn! Nagyon rágóta kell vajúdni hozzá állítólag, hogy meg kapd. Persze fogadott dokinál lehet máshogy megy.

2013. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valami kérdésed van még estleg írj nyugodtan akár privit is!
2013. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!