Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor lehet...

Szülés után mikor lehet előszőr szoláriumba menni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én a 6 hetes kontroll után közvetlen oda mentem.de csak azért mert nem tudtam szoptatni.lehet a tejnek nem tenne jót
2013. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hetente jártam szülés után is, ahogy elmúlt a vérzés. Csak vigyázz, mert a tej elkezdhet szanaszét spriccelni a melegtől :)
2013. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Én a helyedben szülőszobáról rögtön oda mennék!
2013. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:D köszi az utolsónak! Nagyot kacagtam. Nem szoktam egyébként szoláriumba járni, csak érdekelt. Ha mégis egyszer valamikor elmennék, nehogy túl korán menjek. :(

Fehér a bőröm, és pl az első napozás előtt nagyon nagyon ritkán van hogy befekszem, hogy edzzem a bőröm, hogy a napon ne legyen baj...

2013. nov. 5. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért sem javasolnám ,mert állitólag a hasad közepén a csík a linea negra ,ha megnapoztatod akkor örökre ott marad nem fog elhalványodni majd eltünni mint alap esetben! A szoli meg ugyanaz mintha napoztatnád!De nemtudom ennek mennyi a valóság alapja ,mindenesetre én nem mertem megkockáztatni :)
2013. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt végig szoláriumoztam (heti 3-6 perc, szóval nem vagyok szolimaca), érdekes módon még barna csík sem volt a hasamon. Szóval az előbbi állításnak sok valóságalapja nem lehet.
2013. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem mindenkinek jön ki alapba sem a linea negra,de többségében azért sok kismamán van!Én télen voltam terhes ,és szoliba amúgy nem járok ,szóval mire megszültem nyár lett hasam hófehér ,szal eléggé meglátszott a csík,de ha ránapoztam volna szerintem valóban ott maradt volna.(Bár valószínő nem örökre )
2013. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is decemberben szültem, nekem is volt lineám és a terhesség idejéről barna foltok az arcomon és a hasamon. Nyáron kifeküdtem párszor a napra és strandoltam is néhányszor, még most is látszanak. (Nem tragikus)Ha rajtad nincsenek ilyenek, akkor nyugodtan menj, ha vannak, dönts belátásod szerint!
2013. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!