Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először voltam szoláriumba,...

Először voltam szoláriumba, Kiwisunba 7 percre, de semmi nem látszik rajtam. Ez normális?

Figyelt kérdés

És szerintetek milyen rendszerességgel menjek? Egy héten kétszer mondjuk? Mennyi idő után emeljem a percet?


Kiwisun ról vélemények?


Miért van az hogy sokan állítják hogy rettentően káros, rákkeltő, ráncosít, míg mások esküsznek hogy rettentő egészséges , jót tesz, és a " bőrünk meghálálja" ( Ez a kiwiwun mottója)


2011. máj. 12. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

egy alkalomtól nem is fogsz bebarnulni:) majd 4-5után talán. a heti 2 szerintem rendben van. 1-2 hétig még 7percre menj, aztán mehetsz 9-10 és így tovább.


a kiwisunban is, mint mostmár a legtöbb szoláriumban EU-s csöveg vannak, szóval nem kell a "rákos leszek" szindrómától félni:)


egyébként tény, hogy nem egészséges az, ha heti 4x járnak az emberek és már szinte cigánybarnák, de még mindig mennek. az se normális ha valaki állandóan minden héten megy az évben. tudni kell az adagolást!

2011. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, én is kiwisunba járok a Jászai mellé és nagyon fehér bőrű vagyok.

Kb. egy hónapja kezdtem hetente kétszer járok hét percre és nagyon szép barna vagyok, de nem az az undi.:)

Egyébként a recis csaj mondta, hogy ilyen gyakorisággal járjak.

Krémet is szoktam venni, nagyon szeretem olyan fincsi illatuk van.:)

2011. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Most 10 percekre megyek, én is használok 1-e s bronzositó szolikrémet hozzá, és heti 2X-3X megyek. Najó most a 3.-k alkalom után mintha már kicsit barnulászgatnák, de azért még van hova. :)


Részben, eredetileg a striám miatt kezdtem el, Sokan mondták hogy segíti őket. Hát... nem is tudom :S

2011. máj. 17. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!