Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésért "járó hálapénzt"...

Szülésért "járó hálapénzt" mikor illik az orvosnak illetve a szülésznőnek odaadni? Közvetlen a szülés után, vagy mielőtt elhagyod a kórházat esetleg a 6 hetes kontrollon. Sote II.

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én varratszedésnél/még a kórházban/adtam a dokinak.Szülésznő nem volt fogadott,de neki is vittünk ajándékcsomagot másnap
2009. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is varratszedéskor adtam a hálapénzt. Szülésznő nálam nem volt, de a nővéreknek vitt másnap a párom egy ajándékkosarat.
2009. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
első babát várom, lehet hogy hülyén hangzik a kérdés :) de mikor van a varratszedés?
2009. nov. 15. 22:08
 4/14 anonim ***** válasza:

Én a dokimnak a 6 hetes kontrollon adtam - a varratszedés még a kórházban volt, és mások is voltak ott.

A szülésznő bejött hozzám látogatni, neki adhattam volna akkor, de nem voltam felkészülve - neki is később adtam oda.

2009. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én a szülésznőnek akkor adtam oda, mikor mondta, hogy keljek fel és menjek zuhanyozni. (akkor kettesben maradtunk).


dokinak varratszedéskor. nekem a 3. napon volt a varratszedés, szülés után. (aznap engedtek haza).

2009. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Figyelj szerintem mindenkép szülés után add oda mert így legalább eltudod dönteni hogy megérdemli e vagy sem. ÉN szülés után adtam pénzt a dokinak meg a szülésznőnek ajándék kosarat. Majd 1 héttel később kiderűlt hogy eltájogosodott a sebem (császárral lett a baba)Mert valami műszer amivel vágtak nem volt steril vagy kintről valami piszok kerülhetet be. Na ha ezt tudom nem adom oda a pénzt mert "1 orvosnak ilyen hanyag munkát nem szabad végezni" a főorvos szavaival élttem aki helyre hozott
2009. nov. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2009. nov. 16. 05:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a dokimnak még a szülés - császár - előtt adtam oda a borítékot. A 9 hónap alatt semmit sem kapott, így utólag és előre is meg lett köszönve a "munkája". Fantasztikus orvos és ember, nekem nagyon sokat segített. De egyébként én is azt ajánlom, hogy szülés után osztogasd a borítékot.
2009. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Náalam a doki nem fogadott el semmit a szülésznőmmel meg szülés után 4 héttel találkoztunk beültünk egy kávézóba és ott adtam neki oda.
2009. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt gátsebem, varrásom az első gyerek születésekor sem, tehát varratszedésem sem volt, így akkor nem tudtam volna pénzt adni. :DDD

Vártam, hogy bejöjjön a kórterembe a doki megnézni hogy hogy vagyok, akkor adtam egy borítékot köszönömmel.

2009. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!