Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első babámat császárral...

Az első babámat császárral szültem. Ha lenne második baba azt is császárral szülném már?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Nővérem első gyereke császáros, a második nem.
2013. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az kizárólag attól függ, hogy MIÉRT volt az elsö császáros.

NEM törvényszerü, hogy egy császár után a következö szülés is az lesz.


Nekem az elsö császáros volt, a második meg símán meglett, és nem is igazán nehezen.

2013. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem voltak fájások,és nem is tágultam.De a fő ok:véreztem, a méhlepény részlegesen le volt válva.Ez előfordulhat a másodiknál is?Nem gond ha császárral lenne a másik.
2013. nov. 5. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben bármi is lehet, ezt az orvosoddal kellene megbeszélni.
2013. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Császár után nem szokták pártolni a hüvelyi szülést de nyilván minden a részletektől függ.
2013. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De, szokták pártolni, csak megfelelő kórház és doki kell, akik belátják, hogy a császár utáni hüvelyi szülés egyáltalán nem lehetetlen.
2013. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 2 gyermekem császáros lett.

Az elsővel nem tágultam,a másodiknál már az ultrahangon megmondták hogy császáros lesz mert nagy a baba + keresztben volt fordulva a hasamban.

2013. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!