Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki a Szent Istvánba szült ki...

Aki a Szent Istvánba szült ki volt a fogadott orvosa?

Figyelt kérdés
Érdekelne az is, hogy meg volt- e elégedve a körülményekkel!? Én női nőgyógyászt szeretnék fogadni, olyat aki itt vezeti a szüléseket! Segítenétek? Köszönöm!!
2013. nov. 11. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Dr. Kassai Eniko. Teljesen meg voltam vele elegedve. Amikor beindult a szules, este 10-kor hivtam, o epp Kecskemeten volt, kocsiba pattant es egy ora mulva a korhazban volt. nem avatkozott be feleslegesen, nem siettetett semmit, kedves volt, nagyon jo elmeny volt a szules.
2013. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Nekem egyébként jelenleg már van orvosom és nagyon szeretem, meg vagyok elégedve vele, de sajnos abban a kórházban ahol ő a szüléseket vezeti , nem szeretnék szülni. Ez biztos! :( Sok időm nincs már a szülésig. Az Istvánról nagyon jókat hallottam. Most meg is néztem a Kassai Enikő oldalát és nagyon szimpatikus! :) A napokban felhívom! Szerinted fog tudni vállalni? Vagy nagyon sokan járnak hozzá? Arról még esetleg tudnál írni nekem pár mondatot, hogy magával a kórházzal meg voltál-e elégedve? Köszi mégegyszer az infót! :)
2013. nov. 11. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is dr Kassai Enikőt ajánlom,biztos nem fogsz csalódni!
2013. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Remélem szimpatikusak leszünk egymásnak és tud vállalni! :)
2013. nov. 11. 20:30
 5/10 anonim ***** válasza:

dr.Radnai Katalint tudom javasolni

Mindkét babámat ott szültem,az első orvosommal nem voltam elégedett,Radnai doktornővel,akinél a másodikat szültem nagyon.

Mindig elérhető telefonon,korrekt,határozott,egyenes,de nagyon jó szíve van,a nehezebb helyzetekben is lelket öntött belém.

A szülésnél is végig jelen volt-pont úgy ahogy szerettem volna,láthatatlanul-és utána is minden nap bejött,meglátogatott.

Nyugatinál van magánrendelése,10 e ft egy alkalom.


A kórházról:

Sajnos,a körülmények nem a legjobbak,ha sikerül kifogni az alapítványi szobát,akkor nagyon ajánlom!Csecsemősök sajnos nem túl segítőkészek,összességében az orvosok és szülésznők viszont szerintem jók

2013. nov. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugy tudom, hogy a 29-30. hetig vehet at uj kismamakat, de kerdezz ra! enis az utolso pillanatban mentem hozza. :-)
2013. nov. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Olvastam róla is! Azt írták, hogy nagyon kevés kismamát vállal.

Meg van szabva, hogy a nőgyógyászok hányadik hétig vehetnek át kismamát??? Én erről nem is tudtam! És ez csak a Doktornőnél van így vagy másnál is?

2013. nov. 11. 22:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom,hogy Radnai doktornő mennyi kismamát vállal..Heti egyszer van magánrendelése,az általában mindig tele van 1-2 hétre előre.

Biztosan nincsen megszabva,hogy meddig lehet menni,egyszerűen az lehet az oka,hogy addigra már sok páciense van az adott orvosnak a kismama szülése körül,így nem tudja már lelkiismeretesen vállalni,hogy mellette lesz akár 8-10 órát is..

Egy próbát szerintem megér mindkét doktornő,először telefonon próbálkozz.


Aki még eszembe jutott,dr Lengyel Mária.Ügyeletes volt,amikor bent feküdtem,szimpatikus volt,és kedves,illetve egy szobatárs is nagyon dicsérte.Ő is fiatalabb,35 körüli,hosszú,vörös hajú,de többet nem tudok róla.

2013. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt hittem van ilyen szabály, hogy etikátlan lenne már a 30. héttől átvenni valakit másik nőgyógyásztól :) De érthető igen, hogy a szülésig már nincs sok és a jobb nőgyógyászok tele vannak !!


Lengyel Doktornőt is megtaláltam a neten, szimpatikusnak tűnik nagyon. :) Csak olyan kevés véleményt találtam róla. Bár az a kevés mind pozitív! :)


Nem tudom melyik Doktornővel kezdjek.

2013. nov. 12. 10:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal kezdj,aki titkon a legszimpatikusabb:)

Én a helyedben biztosan telefonálnék velük,hogy elviekben tudnának e vállalni,és csak úgy mennék el a rendelésre.

Drukkolok,majd írd meg,hogyan alakult!

2013. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!