Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki fog esni a varrat?

Ki fog esni a varrat?

Figyelt kérdés
2, 5 hete szültem volt gatmetszes is felszívódó cérnával. Az orvosom azért kiszedte amit tudott mikor jöttünk haza mondván kényelmesebb lesz így. Most hogy gyógyul picit újból fájdogal megnéztük a férjemmel éseegész szép ..barna látszik h . Gyógyul..Viszont látszik egy fekete cérna rész. Az majd kifog esni? ?? Nem okozhat bajt??

2013. nov. 11. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze az kiforrja a bőröd, ne aggódj. Nekem nem vágta el mindet a doki így elvágattam a párommal. Már nőtt a húsomba és fájt nagyon.
2013. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó :-) hihetetlen de emiatt el kapott a zokogó görcs. Jelenleg el sem tudom képzelni, hogy valaha is hozzám ér egy orvos. ..:-D:-D
2013. nov. 11. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki fog. Én sem hittem el, de holnap megyek 6 hetes kontrollra és tegnap esett ki az utolsó darab.
2013. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na mi ezeket a kilógó cérnákat levágtuk, mert engem baromira zavart, nem szívódott fel. A funkcióját 2,5 hét után már ellátta, nem fog szétesni a varratod.

Amit tudtam én, amit nem, azt a férjem. (Kisollóval) Megváltás volt utána, mert minden lépésnél szúrt...

2013. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem piszkáltam,nekem kiesett magától.Volt,hogy láttam a zuhanytálcán mikor zuhanyoztam.
2013. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is kiesett a zuhany megpuhítja és könnyebben elválik. Ami olyan volt mi is levágtuk:-) Kellemetlen de minden nappal jobb lesz hidd el:-) 2hós babó anyukája
2013. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kisesik :) én nekem 3 hét után kezdtek el kiesni, nekem sajnos a metszés mellet repedés is volt szóval sok varratom is volt :( :( majdnem elvéreztem :( de utánna 3 hétig csak potyogtak a varrataim :) de amikor száradt ki az kellemetlen volt. de inkább minthogy kiszedjék őket :D nem nyulhatott oda még az orvosom sem nagyon :D
2013. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kb . Mint nálam:-D:-D:-D:-D
2013. nov. 14. 13:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen az ott tiltott terület :) de utánna sokaknak fáj az első eggyüttlét, nekünk nem , sőőt :) :D
2013. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!