Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni gátmetszésből...

Szülés utáni gátmetszésből kialakult egy vadhús szerű kinövés a varrat mellett. Azt mondták, hogy helyben el lehet távolítani. Volt valakinek iyen problémája?

Figyelt kérdés
Akinek volt hasonló problémája, le tudná nekem írni, hogy pontosan hogyan zajlott az ilyen eltávolítás? Gondolok itt a fájdalomra, a időtartamra, és hogy pontosan mit is csináltak. Már 15 hete szültem, és szeretném, ha már végre rendben lennék.
2013. máj. 1. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem van, és várom a válaszokat a kérdezővel együtt.....
2013. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia. Te mennyi ideje szültél, ha megkérdezhetem? Abból alakult ki nálad is ez a probléma?
2013. máj. 1. 23:32
 3/10 anonim ***** válasza:
9 éve szültem a második gyereket, az után a szülés után jött elő... Úgyhogy jó régóta van, de valahogy sosem jött úgy ki, hogy tegyek ellene. Kíváncsi lennék, hogy egy műtét mennyi idő, mennyi a gyógyulási idő, visszajött-e utána, az újabb műtéti heg mellett jött-e újabb, stb...
2013. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, hogy nem teljesen tapasztalatból írok, hiszen nem szültem még. De volt/van több vadhúsom sajnos (sok anyajegyet kellett levenni róla, és hajlamom van rá). Ezt ilyenkor úgy csinálják, hogy helyileg érzéstelenítenek, körbevágva kivágják, és úgynevezett keloidvarrással újra összeöltik (ennek a lényege, hogy nem érintik azt a bőrréteget, amiből kialakul). Nekem varrtak már ilyen keloidvarrással heget, sokkal szebb lett a végeredmény! De mindenképpen plasztikai sebésszel csináltasd, mert ők értenek rendesen a keloid varráshoz, a sima sebészek kevésbé (a nődokik pláne nem, ezért varr egy csomó olyan csúnyán gátat)...
2013. máj. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, és nem is fáj neked, hogy ennyi évet kibírtál vele?

Második válaszoló köszi szépen az információt, nagyon szeretném, hogy eltűnjön, de minél gyorsabban túl akarok lenni rajta, jó lenne ha saját nődokim megcsinálná, és ha nem is olyan szépen, végül is nem látható helyen van. Persze ha máshol lenne, biztosan elgondolkoznék ezen is. :-) Köszi.

2013. máj. 2. 00:01
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
.
2013. máj. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
szerintem meg csináltasd meg rendesen, szépen. azért nem mindegy, h a férjed mit lát a lábad között szex közben: egy szép puncit szép gáttal, vagy valamit, amitől kifordul a gyomra és soha többet nem áll fel neki. Vagy nálatok már nincs szex?
2013. máj. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Plasztikai műtétet csinálnak, ahogy írta is valaki, nődoki vagy plasztikai sebész végzi, helyi érzéstelenítővel, ha magánkórházban csináltatod, akkor kérhetsz altatást is. Érzéstelenítővel nem fáj a műtét, csak a szurást érzed, amikor beadják az érzéstelenítőt 1

-3 szúrással. Az időtartam függ az elváltozás méretétől, mennyiségétől. Lehet 10-15 perc maga a műtét, de lehet 40 perc is.

Szerintem, ha nem ismersz valami jó dokit állami kórházban, aki ért ezekhez, akkor érdemes magánhoz menni, hogy szépen csinálják meg, persze, ha anyagilag bírod. Vagy elmész a helyik nődokihoz, aki elmondja, mi a teendő, stb.

Amúgy írta az egyik hozzászóló, hogy érdemes plasztikai sebészt választani, ha megteheted, teljes mértékben egyetértek vele, biztos, hogy szebben dolgoznak, mint a nődokik. Bár egy magánklinikán a nődokik nap, mint nap végeznek ilyen műtéteket, így nekik is van gyakorlatuk ebben.

2013. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló köszönöm szépen, meglátom mit mond majd a nődokim, aki szintén magán orvos... Remélem ő is szépen megcsinálja, ha vállalja. Meglátjuk majd mit mond. Hétfőn meg is látogatom :-)
2013. máj. 2. 14:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, néha kellemetlen volt, de mindig közbejött valami.... Viszont én is arra gondoltam, hogy plasztikai sebészt fogok inkább keresni.
2013. máj. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!