Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, aki nem várta ki...

Van olyan, aki nem várta ki szülés után a 6 hetet a házasélettel? Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

pl.olyan fertőzést lehet kapni,hogy nem lehet több baba,vagy el kell távolítani a méhet..


Mi mindkét gyereknél kivártuk,sőt a másodiknál 9 hét után voltunk együtt.(8 hét után jutottam el a kontrollra,utána 1 hétig nem volt rá alkalmunk)

2013. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Kaphatsz egy gyönyörű fertőzést, ami miatt a méhedet is elvesztheted. Ez történhet. Szerintem nem éri meg.
2013. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Mi baj lehet?

Fertőzést kapsz, ami igen komoly gyulladásokkal járhat, nem tud időben regenerálódni a szervezet, aminek igen kellemetlen dolgokkal járhat.

Friss seb van belül, aki természetesen szül, annak friss seb van kívül. Amiknek kell a 6 hét a helyreálláshoz.

És ne gondold, hogy a szülés utáni első szex olyan baromi jó érzés! Ritka, amelyik nő úgy tudja élvezni és olyan nagyon jó a szülést követő első szex, mintha semmi sem történt volna.

Én még csak nem is simán, hanem császárral szültem, mégsem volt kellemes az első együttlét.

2013. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Én egyszerűen nem értem, hogy egy felnőtt embernek, hogy nincs ennyi önkontrollja, vagy önuralma, hogy kivárja azt a nyamvadt 6 hetet. Nyilván nem azért írják rá a papírra, mert a doki azt akarja, hogy ne pitykézz otthon, mert ki akar cseszni az illetővel. Feltehetően a hüvelyi megterhelésnek idő kell a regenerálódásra, könnyebben lehet kapni fertőzéseket, stb. Persze vannak jó példák, amikor nem történt semmi baj, de akkor is. Én egyszerűen nem értem!!!
2013. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha hozzátesszük, hogy én pl. 8 hétig véreztem...
2013. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Én 5 hét után voltam együtt a férjemmel.

Már teljesen gyógyult voltam, nem véreztem, gátmetszésem nem is volt.


(le lehet pontozni aki irigykedik)

2013. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
2. vagyok. Én nem pontoztalak le, mindenki a maga egészségét kockáztatja. Viszont irigy biztosan nem vagyok arra, akinek fontosabb a szex, mint a méhe.
2013. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én természetesen kivártam,sőt még többet is,mert szülés után atóniás vérzésem volt,meg repedt a méhszájam is,amit varrni kellett a gátseb mellett.Szóval akár ott is maradhattam volna a szülőágyon,vagy kivehették volna a méhemet is ha nem tudták volna oxyval elállítani a vérzést,a szex eszemben sem volt még egy darabig szülés után,örültem,hogy teljesen helyrejöttem,na meg holt fáradt is voltam meg gyenge a sok vérveszteség miatt,meg az éjszakai szoptatások miatt is.Az első együttlét fájt is egy kicsit,és nem is tudtam úgy élvezni.Kb a 3. és a 4. együttlét volt már teljesen olyan mint szülés előtt,amit már tudtam is élvezni.
2013. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

bocs az offért dehasonlo a téma hát megkérdezném a válaszolokat hogy a párotok hogy tolerálta azt az időt?

olyan gondom lenne hogy a párom munkatársaitol hallotta hogy lehetazalatt az idő alatt is meg h szinte mindenki csinalta csak tagadja.... már előre félek még nem szültem meg csak félidőnél jarunk. és ügye mar nagy pocakkal utolso honapban nemhiszem hogy lesz kedvem(most sincs valamiért nem esik jol és keményedéseim vannak alatta utánna) és szülés után nem tudom mikor áll helyre a dolog.

Hiába mondom neki hogy 6hétig vérezni fogok és fertőzés veszély stb... bogarat ültettek a fülibe. meg gondolom az is hogy most is ritkan Vagyunk együtt.

ti hogy oldottatok meg hogy beszéltétek meg?

köszi elöre is.

23hkm

2013. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es vok.

Biztosan én jöttem más bolygóról, vagy ekkora ökör vagyok...nehogy már a pasi ne tudjon várni. Hát ekkora tuskó nem lehet! Ne adj isten nagyobb kárt okozhat, mint élvezetet! A pasi egy állat??? Vagy én vagyok abban a különleges helyzetben, hogy EGY EMBER a párom? Bocsánat, nem akarok más életébe/házaséletébe vájkálni, de gondot okozhat ez egy normálisan működő kapcsolatban a türelem, mert az asszony szét van kaszabolva alul, vagy belül?!

2013. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!