Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni beöntést szülés...

Lehet kérni beöntést szülés előtt?

Figyelt kérdés

Ha olyan kórházban szülök, ahol nem szokás szülés előtt beöntést adni a kismamának, szerintetek lehet külön kérni? Én mindenképpen szeretném, mert nyugodtabb lennék ha előtte jól kipucolnának.

Gondolom a hashajtó meg a kúp nem olyan gyors mint a beöntés, szóval az lenne a legegyszerűbb.


2013. nov. 11. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha kérsz ha nem adnak. :D Szerintem ha szólsz biztosan adnak mert nekik is egyszerűbb ha szülésközben ezzel nincs probléma. Amikor mész ctg-re vagy ha van orvosod kérdezd meg tőle, de szerintem 99% ha kérsz adnak. Nekem van olyan ismerősöm akinek terhesség alatt is többször adtak beöntést mert székrekedése volt és kérte, hogy adjanak. Ha esetleg nem adnának, akkor lehet amúgy házi készletet is venni amivel egyedül eltudod intézni otthon ezt a dolgot.
2013. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Hát igen, inkább egy beöntés mint baleset a szülőágyon! :) Tudom, hogy ez lesz a legkisebb problémám, de ha már meg lehet előzni, akkor na...... :)

Otthon nem szeretném, inkább bíznám szakértő kezekre :)

Azért kúpot tuti veszek majd....

Bár ki tudja lesz e időm illetve a kúpnak! :)

2013. nov. 11. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott, ahol én szülök, ott sem rutin, mégis lehet kérni külön annak, aki szeretné :) Kérni lehet, a rutint lemondani nehezebb :))
2013. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt elvileg rutin, de lehet ellene tiltakozni, sőt, van, hogy nem is adnak, mert már késő.

Szerintem nyugodtan kérhetsz.

2013. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia,

adnak ha kéred. bár már legtöbb helyen nem beöntés, hanem egy kúp. gyorsan hat.

2013. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!