Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miyen otthoni lehetőségek...

Miyen otthoni lehetőségek vannak a szülés megindítására?

Figyelt kérdés
Alkoholt nem szeretnék inni, a lépcsőzésről azt olvastam, hogy nagyon megterheli a lepényi keringést. Más tipp esetleg? Személyes tapasztalat?
2013. nov. 12. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szex.
2013. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor én már nagyon "szabadulni akartam" :) , akkor meleg vízbe ültem (akkor először, várandósság alatt nem szabad amúgy!) és szoptatós teát ittam, szintén először. Mindez este történt, és éjjel már mentünk is be.
2013. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bábakoktél
2013. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Túlhordásomra én is kaptam sok praktikus tanácsot, de semmi nem használt. Volt szex, lépcsőzés, ablakpucolás, ittam tonikot, málnalevél teát már a 36. héttől, ettem fűszereset, de semmi. 41+3 naposan a doki azt mondta:

holnap reggel 8-kor szülőszoba és indítunk, nem várunk tovább.

Hát a babám biztos beijedt, mert aznap este elkezdődtek a fájások, így nem volt szükség az indításra.

2013. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minap volt ilyen kérdés, mi mindent kipróbáltunk, szex, meleg víz, ananász, csípős kaja, rengeteg séta. Semmi nem történt. :D ha nálatok valami beválik kérlek írj!
2013. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mára kipurcantam a pakolás, takarítás miatt, diéta miatt nem ihatok/ehetek akármit, de a fűszerezés még megoldható, vacsira kipróbálom. Bábakoktélban úgy tudom van alkohol. A tonicot nem csípem, pedig azt olvastam, a kinin segíthet. A szex is listán van... meglátjuk, lesz-e eredménye a mai napnak :) Megírom.
2013. nov. 12. 15:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy van-e összefüggés(az ilyen népi izéknek nem nagyon hiszek), de egyik nap délután/este eliszogattam jó másfél liter tonicot. Másnap reggel elment a magzatvíz, estére meglett a pici.
2013. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálunk a szex segített :-)
2013. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig nem értünk el sikert, de mindenkinek köszi a tippeket. Tényleg a baba dönt, mikor akar jönni, pedig nem voltunk tétlenek :)
2013. nov. 14. 12:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Holnapra vagyok kiírva, már mindent megpróbáltunk, de semmi. Tegnap reggel távozott a nyákdugó, nagyon örültem, hajnalban fájásaim is lettek 5-10 percesek, mire bementünk a kórházba csak jóslók lettek belőlük, haza küldtek. Ma egész nap 5-10-20 perces fájásaim vannak ha fekszek ha ülök, sétálok akkor pedig órákig semmi. Nagyon jó lenne ha már végre kijönne.
2013. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!