Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen módok vannak a szülés...

Milyen módok vannak a szülés megindítására?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megindítják, de még nem tudom milyen módon..
2011. ápr. 29. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem csak az oxitocin van. Előbb adnak egy próbát, hogy hogy reagál rá a szervezet, nekem már ettől beindult. Reggel adták, éjjel vajúdtam, reggelre elmúlt, estére beindult, és már jött is a babó. :-)

Ha nem, akkor adnak egy nagyobb dózist.

Meg burkot repesztenek...

2011. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia, nekem is jovo heten inditjak, ha nem indul be addig magatol...hetfon kell befekudnom...eddig mar 4 mehnyakerlelo injekciot kaptam, de semmi hatasa, pedig allitolag hatnia kellene...szoval nem tudom h nalam is oxi lesz-e, vagy milyen mas mod van meg, fogjak-e eroltetni, ha kemeny a mehnyak...

neked melyik napon inditjak? ha esetleg tullennek rajta addig, akkor megirom, h nalam hogy tortent...kitartas nekunk, remeljuk mielobb tulleszunk rajta :)

2011. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szerdán befeküdten, aznap felraktak egy ballont a méhszájhoz mert nem tágultam, ez nem használt így másnap kaptam oxitocint, ez sem használt, harmadnap pedig 6 óránként a méhszájhoz zselét helyeztek fel. Hadd ne mondjam ettől sem tágultam semmit. Negyedik nap hajnalba indult meg de elötte kaptam az egyik nővértöl homeópátiás bogyókat, szerintem az segített.
2011. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először oxitocin infúzióval próbálkoznak. Ha nem használ (3 öt nap múlva), akkor jön a méhszájhoz a zselé, akár nyolcóránként. Mellé esetleg még oxitocin. Ha kétujjnyira nyitva vagy akkor oxitocin és burok repesztés.
2011. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!