Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egész nap keményedik a hasam,...

Egész nap keményedik a hasam, vannak jóslók, méhszáj teljesen zárt, van esélyem, hogy ettől függetlenül beindul mostanában?

Figyelt kérdés
38. hét, szinte egész nap kemény a hasam, majdnem szünet nélkül. A jóslók is jönnek-mennek, néha mensi szerű érzésem is van. A hasam már egy hete leereszkedett. A medencém nagyon fáj. Van esély, hogy esetleg beindul?
2013. nov. 13. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,nálam is ez volt,csak a 34héten...De minden renben volt,egészséges baba lett. :-)
2013. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

38. hétbe léptem, kedden elment a nyákdugó, szerdán a heti ctg-n megvizsgált a doki, szorosan zárt volt a méhszáj, meg a ctg is "sima" volt, a baba picike, azt mondta, még ne izguljak, az a két hét még ott van.

másnap szültem :)

ja, jóslók is ez időtájt kezdődtek, de elég ritkán volt, 2 vagy 3 nap 2-4 fájogatás lehetett össz-vissz...

amit éreztem az az volt, hogy szinte "ráfeszült" a méhem a babára - olyan volt, mintha a gyerek nem fért volna el, éreztem a kis gerincét, lábát, öklét, fejét a picinek, a magzatvíz is kiderült, kevesebb, mint kéne

szóval a méhszáj szerdán 10-kof teljesen zárt volt, csütörtökön 9-re bementünk a szülészetre (5-3 percesekkel) és már 3 ujjnyi volt.

nekem alig ereszkedett le a pocakom, pedig első terhességem.

38. hétre szültem én is és a legtöbb ismerősöm is... és most olvastam nemrég, hogy bizony a várandósság inkább 38 hét mint 40. szóval akármi lehet... :)

könnyű szülést kívánok, jó egészséget és jó babázást :)

2013. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. En a 36. Hettol masfel centire nyiyva voltam viszon nem igazan tagultam tovabb. Rendszeres kemenyedeseim voltak tobb alkalommal. De mondog abba maradtak. 38+5 hetesen viszont nem. Es 5 percenkent jelentkeztek. Masnap reggel korhazba mentem. Haza kuldtek es kozoltek ha nagyon faj akkor menjek. (Fajasom nem vt csak a kellemetlen kemenyeedes) 39 hetesen hajnali fel 5kor elfolyt a magzatvizem fajasaim nem voltak igy oxitocynt kaptam du. majd 39+1 hetesen reggel megszuletett a kisfiam.
2013. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!