Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 1 oraja, pontosan 4...

SOS! 1 oraja, pontosan 4 percenkent kemenyedik a hasam, kicsit fajdalamas de inkabb kellemetlennek mondanam? Mi lehet beindul ta szules vagy csak joslo fajasok ezek? 37 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Zuhanyozz le . ha elmúlik akkor jósló volt ha nem múlik el akkor szülés.


telefon mindig legyen kéznél és hívj át valakit hogy ne legyél egyedül.

2011. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább csak jósló. Én rendes fájásoknál már nem tudtam volna netezgetni...


De, lehet hogy Nálad nem annyira erősek még. Ha van kádatok, akkor inkább kád vízbe ülj be, ha csak zuhany van, akkor jó a zuhany.

Meleg, de ne túl forró vízbe.

A fájás hosszát is mérd. A jósló 15-30 másodpercig tart kb, a rendes fájás 40-60 másodperces.


És ha indul, akkor tényleg nem fog leállni.


Nekem volt másfél órán át tartó 5 perces jóslóm, amik aztán leálltak. Kb. fél percesek voltak...


Szép szülést!

2011. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ezek még biztos nem igazi fájok mert azoknál én egyből tudtam hogy menni kell....


Viszont nekem szülés napján volt rendszertelen időközönként hasszurkálás, mesis görcs uh akár még baba is lehet belőle :))

2011. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Várj még és figyelj!Ha marad, nem enyhül, akkor lehet szülés lesz.Nekem pontosan 5 percenként jöttek 2 órán keresztül, nem volt olyan durva, hajat mostam, körmömet lereszeltem, megnéztük a barátok köztöt és indultunk a kórházba:)Érkezés után 4 órán belül meglett a fiam, első baba:)
2011. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem délben voltak 4 perces fájásaim, nem voltk vészesek. Jó nagyot, hosszan tusoltam, de nem múltak el. Felhívtam kórházat (külföldön vagyok, itt így kell) és azt mondták x kérdés után, hogy menjek be lassan, biztos ami biztos. (itt 4cm.ig hazaküldenek) Még gyorsan kiállítottam a párom munkájához aznapra 1 számlát, beSZéltem szomszédokkal (mindent most akartak elrendezni) és mikor hazaért a párom, akinek időközben telefonáltam, akkor ő is megfürdött és mentünk be. Este 8.37-kor lett meg a fiam. Ja, a fájások jelentősen kb 4 körül erősödtek.

Sok sikert!!!!

2011. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok.mizu??mentetek vagy maradtatok?
2011. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a szülésznő, hogy az a különbség a jósló és a szülés előtti között, hogy a szülés előtti RENDSZERES.

Hát, hogy igaz-e ez mindenkire..? Inkább vonulj be..

2011. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hat, azert nem mindig ilyen egyertelmu.

Tok jo, hogy sokan siman tudjak, hogy mi szamit rendes fajasnak, de minden szules mas, akkor kell ilyen allitasokat tenni, ha mar tobb is volt es mindegyiknel sikerult felismerni azt, hogy megindult a folyamat.


Az elso szulesem ugy kezdodott, hogy elfolyt a magzatviz, utana jottek a fajasok, egybol durvak, erosek, 40-45 masodpercesek es harom percenkent. Egyertelmu volt a dolog.


A masodik szulesem pedig ugy kezdodott, hogy egesz nap kulonbozo aktivitassal kemenyedett, huzodott, fajdogalt az alhasam, koze nem volt ahhoz, amire az elso szules alapjan azt mondtam volna, hogy ez igazi fajas. Siman megfoztem, jatszottam a gyerekkel, elmentunk bevasarolni, stb. Este a ferjem kert meg, hogy poenbol azert szoljak mar neki, amikor jon egy-egy kemenyedes. Es felfedezte, hogy 5-6 percenkent jonnek.

Eskuszom, hogy nem volt ez normalis fajas, miert hazudnek?

Egybol mentunk a korhazba (bar en meg akkor is allitottam, hogy teves riasztas) es kiderult, hogy mar harom ujjnyira nyitva van a mehszaj.

Szoval azert van ilyen is...

2011. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, most szült szombaton a barátnőm, egyáltalán nem érezte az összehúzódásokat.

Más miatt ment be, és bent tartották, mert 5 perces fájásai voltak már. 3 óra múlva megvolt a kislány.

Anyám sem érezte anno.

Én két hónap múlva megmondom :-)

Inkább indulj tényleg.

2011. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor utolsó előtti!
2011. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!