Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott dokival kinek hogy...

Fogadott dokival kinek hogy alakult a szülése? Hagyták túlhordani a babát? Vagy az első lehetséges indoknál indították? Pl: karácsony

Figyelt kérdés
Kinek mikor született a babája és índítva vagy kivárta a doki, hogy megindóljon?

2013. nov. 15. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak azért nem fogják megindítani a szülést, mert karácsony van, ez egy nagyon rossz példa!


Nekem volt fogadott dokim, mindkét szülésemnél, elég rossz a szemem -4,5 és -5, de még így a szemész se indokolta a császárt! Én a természetes úton való szüléshez ragaszkodtam s mindkétszer sikerült.

Második terhességemet 3 nappal hordtam túl, nem kellett indítani, jött magától, nem is engedtem volna!


Miért gondolod, hogy az indítással jobb szülni?



Üdv két gyermekes anyuka

2013. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy pl a méhszáj nyitott, de fájások sehol, és erre segít rá a doki az ünnep miatt. Vagy megtévesztő jósló... Csak azért kérdezem, mert nem egy kommentben olvastam, hogy 40. hét körül a doki rásegített... Én a 3. babámat várom karácsonyra, az első az 40 hétre született spontán, a 2. 42. héten spontán, mindkettő természetes úton, de eddig nem volt fogadott dokim, csak ennél a terhességnél, mert voltak problémák...
2013. nov. 15. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
December 19-re voltam kiírva, és úgy beszéltük meg a Dokival, hogy 20-án megindítja, hogy ne kelljen karácsonykor bent lennem
2013. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dec 15-re voltam kiírva, dec 20-án szültem, mert meszesedő lepény miatt megindították. Karácsonyra otthon voltunk. A karácsony az orvos részéről biztos nem volt indok, mert 24-én dolgozott.
2013. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az orvosom nem engedi a kismamáit a 41. hetet betölteni, a komplikációk miatt(terhes pathológia osztvez főorvosa). 41+6 napon volt az indítás, arra a napra szabit vett ki, ahogy a szülésznőm is. Ez elég indok volt nekem. A császárnál derült ki, hogy a buksija nem nyomta a méhszájat, hanem a méh passzív szakaszát, ezért nem volt fájásom sem, 8 óra móka és kacagás volt a szülőszobán :) anyummal a férjemmel és szülésznőmmel. A műtét után nagyon hamar felépültem, minden teljesen rendben volt. Egyetlen jóslóm nem volt és teljesen zárt volt a méhszáj, az időpont biztos volt, nem volt elszámolva.
2013. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, én pont két ünnep közé voltam kiírva. A dokival kidolgoztunk minden haditervet, szenteste, karácsony, szilveszter, újév napja... :D De a kisasszony olyan nyugis volt, hogy végül január 4-én indította a doki. Már nem akart kockáztatni, hogy tovább várjunk. Betöltöttem a 41. hetet, úgyhogy hajrá! Gond nélkül megszületett.
2013. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmmel ugyanahhoz a dokihoz jártam, csak én a magánrendelésére, a barátnőm pedig az SZTK-ba (az orvos nem tudta, hogy mi ismerjük egymást). Mindketten nagy babát vártunk, őt 40+6-nál berendelte indításra, én aznap voltam 39+6 hetes, engem pedig császárra rendelt be ugyanarra a napra. Végül másfél óra eltéréssel császározott meg mindkettőnket.
2013. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 napot hordtam túl,fogadott doki szóba sem hoztaaz indítást.Sőt!A császárral is az utolsó pillanatig várt.
2013. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!