Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » OSztályhúzás karácsonyra!...

OSztályhúzás karácsonyra! Kihúztuk a neveket,2 héttel később az osztfőnök lemondta az egész húzást. Szeretném, ha visszahívná az osztály. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Azért mondta le, mert hallotta, hogy a villamoson másik iskolában lévő ygerekek elmondták egymásnakmndta, hogy nem lesz ajándékozás, hanem mindenki saját készítésű ajándékot csinál. Megszámozzuk, és majd kisorsoljuk, hogy kié melyik. Nekünk ez nem nagyon tetszettt, és elharároztuk, hogy mi ygerekek megtartjuk magunknak az ajándékozást rendesen és az osztályfőnököt kihagyjuk belőle. Csak még az a bökkenő van, hogy utoljára pont karácsonyi szünetben látjuk, mert elmegy szülni(nem jelentette be, de elég feltűnő jelenség). Én azt szeretném, ha az osztály megkérné, hogy tartsuk meg a húzást együtt, mert végülis ez azn utolsó emléke rólunk...(6osztályos gimi 8.osztály, tehát 12.ben látjuk újra. Hogy lehetne rávenni a többieket?

ja, és megkérdezte tőlünk, h valaki elmondta-e másnak, hogy ki túzott, és 3-man jelentkeztek, és ezután fújta le az egészet.

Hogy győzzem meg a többieket az ofő beavatására????

14/L


2011. dec. 1. 18:47
 1/1 anonim válasza:
hmm hát ez nem egy olyan nehéz, habár én nem érzem annyira mint ahogy te.Mondjátok el neki amit ide leírtál, utolsó húzás, karácsonykor együtt stb. szerintem is érdekesebb a húzás mint a másik.Ha továbbra sem akarja így csinálni, hagyjátok ki őt, aztán utolsó pillanatban adjatok neki egy közös ajándékot búcsúzóul.Ez nem a ti hibátok, nálunk is általában mindig mindenki tudja ki kit húzott, annyi a lényeg h nem kell elmondani az of-nek :) sok sikert :)
2011. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!