Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kenézy vagy Klinika? hol...

Kenézy vagy Klinika? hol biztonságosabb a szülés?

Figyelt kérdés
és ha válaszoltatok "ott"melyik orvost ajánljátok??
2013. nov. 17. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

KENÉZY!!!!!Csak és kizárólag ott szülnék,és ott is szültem.

Fogadott dokim volt,Dr.Demeter Miklós!Csak ajánlani tudom. Nagyszerű orvos,kitűnő szakember,és egy nagyon jópofa doki.

Imádtam őt :D

2013. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Osztom az első véleményét,én is nála szültem:)

A klinikán biztos nem szülnék.A kenézybe szültem,de nem bántam meg.

2013. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Klinika. Csak ott van PIC. A Kenézyből átszállítják a gyereket, ha baj van, te meg maradhatsz ugyanott, nem mehetsz vele, csak látogathatod.

Ott Sápy-ra adom a voksom.

2013. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztonság szempontjából mindenképpen Klinika, sokkal jobban felszerelt!!! Én kétszer szültem ott, meg vagyok elégedve. Dr. Juhász Alpár Gábort tudom ajánlani, de Sápyról is sok jót hallottam. Én mindkétszer ügyeletesnél szültem amúgy, egyik sima, másik császár volt.
2013. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Klinika: pontosan azért, amit a 3-as írt. Én Nagy István Gézánál szültem, és nagyon jó szívvel ajánlom. Ő az EJK-ban van, körzeti nőgyógyász, és a Klinikával áll szerződésben, oda jár levezetni a szüléseket, aminél ő a fogadott orvos.
2013. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a klinikát javaslom. A PIC miatt. Nálunk sajnos be is igazolódott, a babámat el is vitték egy éjszakára. De csak át kellett sétálnom egy folyosónyit és már ott is voltam mellette :-) Van egy két jó orvos. Fentieket nem ismerem. Bartha Tündét nagyon jó szívvel ajánlom!
2013. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csakis a Klinika, mi Nyíregyházáról járunk át a felszereltség, ill. az ott dolgozók hozzáállása miatt. Orvos: Dr Kovács Tamás, bátran ajánlom.
2013. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is osztom az első véleményét nagyon jó doki Demeter Miklós!így nem lehet hozzá állni ha valami baj lesz..nem bántam meg hogy a Kenézyben szültem mindennel elégedettek voltunk.
2013. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!