Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon lehet összefüggés ezek...

Vajon lehet összefüggés ezek között? Mentruációs és szülési fájdalmak (mérték) ill. akinek kevesebb volt, ő szülés után is gyorsabban felépül?

Figyelt kérdés

Mármint hamarabb elmúlik a vérzése.


Szerintetek?


Köszönöm!



2013. nov. 16. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha nem fájt a menstruáció, brutális fájásaim voltak szülésnél.
2013. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vérezni meg mindig nagyon enyhén véreztem, szülés után viszont 3 hónapig, gyógyszereket kellett szednem, hogy elálljon a vérzés.
2013. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem a dokim teljesen "kitakarított" császárnál, 1 hétig volt mensi szerű, aztán csak barnázás még 1 hétig. De ezt ugye nem a természet intézte. Fájásom az oxira sem volt, és a mesim is korábban annyi volt, hogy 1 órával előtte fájt, amikor megjött el is múlt, még a derekam fájt pár órát és ennyi. Ha valaki szoptat akkor az oxitocin méhösszehúzó hatású, de kell a tejleadáshoz, biztosan gyorsabban tisztul.
2013. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ElsiNiki ***** válasza:
Sziasztok! Nekem a vajúdás olyan volt, mint a mensis fájdalom, csak közvetlenül a kitolás előtt lett durvább kb 4-5 fájás idejéig. De eddig a születés az egyik legklasszabb élmény nekem, szóval szerintem ne félj nagyon! :)
2013. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A menstruacional sosem voltak fájdalmaim es a szules sem fajt, vagyis nem voltak érezhető vagy mérhető fájásaim, igy csaszar lett. Utána viszont borzasztó gorcsokkel es irdatlan mennyiségű verzesnel járt minden menstruaciom....
2013. nov. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge menstruációs görcseim voltak, de szülésnél majd megdöglöttem tőlük.
2013. nov. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Átlagos menstruációs fájásaim voltak de gyógyszert soha nem kellett bevennem. Könnyen szültem nem voltak borzasztó fájásaim simán beszélgettem közbe a végén a toló fájások azok azért nehezebbek voltak de az kb. 5 perc volt. Hamar felépültem szülés után, doki szerint azért mert nem vajúdtam sokáig. Az első mensi szülés után eléggé fájt meg nagyon sok volt de a következő már olyan volt mint szülés előtt. Ilyeneken ne aggódj mindenki más..
2013. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Mestrualni mindig min egy hetig menstrualtam + brutalisan gorcsoltem az elso 3 napban (aztan enyhult)

Szulesnel elfolyt a magzat vizem de fajasaim nem voltak, olyannyira semmi, hogy oxival inditottak be oket mag.viz elfolyas utan 10 oraval azutan is csak nagyon lassan indultak be. A kitolas volt szamomra nehez es hosszu (kb 2 ora) A viz elfolyasatol szamitva 26 ora telt el mire a kezembe tarthattam a kisfiam. Egyetlen varratom sem lett viszont es tisztulas is csak 2 es fel - 3 hetig tartott. Most 6 hete mar mindez es teljesen jol vagyok! Es mar a szexualis eletunk is a regi. Szal sztem nincs osszefugges.

2013. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!