Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én nem akarom mentővel bevitet...

Én nem akarom mentővel bevitetni magam ha itt az idő de nem mernek vállalni azt mondják az csak biztonságosabb, ki hogyan ment amikor elkezdődött a szülés? -engem a gondolat is idegesít, idegen emberek.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hol laksz. Mennyire van messze a kórház? Én olyan városban lakom, ahol van kórház, így amikor az első gyermekemnél elfolyt a magzatvíz, taxival mentem be a kórházba.
2013. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kérj meg valakit, hogy álljon készenlétben autóval, az a legegyszerűbb. Ha meg csak a busz meg a vonat között lehet választani, akkor marad a mentő.
2013. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Férjem vitt be.
2013. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A 2. szülésem akkor indult be, amikor az Ikea-ban sétáltam :) A szülésznőtől indultam haza nst-ről, csak beugrottam pár dologért, meg éhes is voltam. Evés közben jött az első fájás, így az utam a kórházba vezetett. Még szerencse, hogy reggel valami isteni sugallatra betettem a csomagtartóba a kórházi cuccomat :)

Azért elég vicces volt 10 perces fájásokkal vezetni a dugóban, de kisfiam csak a kórházba érkezést követő 5. órában született meg, tehát nem pánikoltam be :)

Ha kocsi nélkül lettem volna, akkor taxit hívok. Mentőt csak akkor hívnék, ha valami nem lenne rendbe, pl. véreznék vagy ilyesmi.

2013. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Természetesen kocsival mentük be, a férjem vezetett. Szerintem ez a legjobb választás. Azért elég ritka ha egy baba annyira gyors, hogy út közben megszületik!
2013. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem bátyám vitt be kocsival,a férjem épp akkor ment ki külföldre! De nagyon kellett sietni mert gyorsan jött a pici én meg messze lakom a várostól! De beértünk!:)
2013. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia.

Igaz én első babás vagyok,de én tuti mentővel megyek be szülni,nekünk sajnos nincs autónk :/ Meg nekünk itt nincs kórház,ahol szülni fogok 35 km-el odébb van,és ilyen távot nekem biztonságosabb mentővel megtenni.Meg nekem nem idegen emberek a mentősök itt nálunk,mert nekem a férjem mentős,és ismerem a kollégáit :)

Könnyű szülést kívánok :)


35+4 hkm

2013. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Férjem vitt be.
2013. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

elso babanal akar meg gyalog is beersz 250 km rol is .

Az elso fajastol eltelhet kb 24-28 ora amire megszuletik az elso baba nem kell rohanni.

kerj meg egy ismerost alljon keszen es vigyen be ha kell.

Szules nem panik szituatio nem sulyos balaset.

a fajasok lassan indulnak es egyre erosodnek igy van idod bemmenni rokonoknak szolni stb.

A szulesek 5% kezdodik burok repedessel es meg akkor is tobb orad van beeerni a korhazba.

A rohamos szulesek 0,1% fordulnak el nagyon ritk es ha megtortenik akkor mindig gyors es komplikacio mentes.

Nem kell rettegni felni egy elettani folyammattol termeszetes dolog Lessz idod boven.

2013. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Én mentővel mentem. Kocsink nincs, éjjel nem szívesen hívogattam volna senkit. A taxi valamiért fel sem merült. Nekem nincs rossz tapasztalatom velük, kedvesek voltak, idegenek, de közvetlenek, amíg beértünk felvették az adatokat, a maradék időben meg a babáról érdeklődtek (gondolom stressz oldásként akarták :))
2013. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!