Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azt mondják nagyon eltorzult...

Azt mondják nagyon eltorzult az arcom. Már szülni fogok?

Figyelt kérdés
Van valami köze a közelgö szüléshez ha eltorzul az arc és megtelik az egész test vizzel?39km
2009. nov. 18. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag van. Nekem kevesebb mint 1 héttel előbb mondták, hogy mostmár biztos szülni fogok, mint ahogyan ténylegesen szültem. Talán csütörtökön mondták és hétfő este elfolyt a magzatvíz.
2009. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én annyira vizesedtem, hogy már 1 hónappal a szülés előtt fel volt az arcom is püffedve. 1 héttel szülés után 17 kilóval voltam kevesebb, annyi víz volt bennem. Szóval nálam semmi köze nem volt a szülés időpontjához.
2009. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 1 hónappal szülés előtt mondták ,hogy úgy el van torzulva az orrom meg a szám ki van fordulva /kedvesek:)/biztos már napokon belül szülni fogok! Végül is 3 napot túl hordtam!
2009. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kedden mondták, hogy el van változva az arcom...szerda hajnalban elkezdett szivárogni a vizem.
2009. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt eltorzulva az arcom, ahasam sem volt lenn még burokrepesztés után sem, pedig akkor már beilleszkedett a baba feje.

Könnyű szülést kívánok!


7hetes baba anyukája

2009. nov. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én abszolut nem vizesedtem,de a 38-héten ugy felfujodott a képem meg a szám...mégis 40+4re szültem,ugy hogy inditották.
2009. nov. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
A felpüffedés a szülés közeledtét jelzi, de hogy ez most 2-3 hét, vagy 1-2 nap, nem lehet megjósolni, alkatfüggő és az aktuális állapotodtól is függ. Én mindig hetekkel korábban kezdtem püffedni, az utolsó 2 hétben a cipőm sem ment már rám. Most is már püffedek, és elvileg akár 3 hét is lehetne még hátra. Persze a vizesedés miatt illik szólni a dokinak, nehogy más probléma jele legyen.
2009. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 19. 16:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szülés előtt 2-3 héttel volt elég torz arcom. Mikor már 1-2 napra voltam csak a beindulástól teljesen kisimultam, jobban néztem ki, mint egész terhesség alatt.

Könnyű szülést!

2009. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm...lehet benne valami,mert már ma mintha nem néznék ki olyan szörnyen..
2009. nov. 20. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!