Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » "Eltorzult" picit az arcod a...

"Eltorzult" picit az arcod a szülést megelőzően, vagy nem? Mennyivel előtte?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyik szülés előtt sem. Legalábbis amíg még néztem tükörbe. :o)
2011. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én annyira vizesedtem az utolsó 2 hónapban, hogy még az orrom is krumplira volt dagadva, borzasztóan néztem ki....szülés után pár nappal már normálisan néztem ki :))
2011. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem szerencsére. :)
2011. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Képeket visszanézve azt mondom, hogy a 39. héten lett dagibb a fejem, szélesebb a nózim. De akkor senki sem mondta és úgy igazán én sem láttam magamon. :)

A 41. héten szültem.

2011. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem az elsővel a szülés előtt 3 nappal. Most meg mindenki azzal jön, hogy még nem vagyok elég "torz" a szüléshez, pedig már nagyon érzem a végét.
2011. okt. 17. 17:16
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon eltorzult, de nem tudom hány nappal előtte.

Szerintem kb előtte való nap maximum.

Nem tudom, tényleg,én nem vettem észre akkor, ellenben utólag visszanéztem a szülés előtti képeket, és mintha nem is én lennék.

Komolyan elképesztő!!

2011. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan puffadt az arcom, a szám meg már hónapokkal előtte megvastagodott. Az utolsó az orrom volt, pár nappal a szülés előtt.
2011. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére egyik babámnál sem volt a kettő közül- de ilyet már én is hallottam, hogy pár nappal a szülés előtt előfordulhat.
2011. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én szülés előtt 2,5 héttel csináltattam új személyit és bizony fel voltam puffadva. Egyébként nem vizesedtem, 16+-al mentem szülni, de a személyiképemre azóta is rácsodálkozok minden alkalommal.
2011. okt. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
74%
Nekem nagyon eltorzult amikor elkezdődött a szülés. Jobban mint a feleségemnek. Nem férfinak való dolgog, ami ott bent zajlik :)
2011. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!