Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsen a Veres Endrébe tartozo...

Pécsen a Veres Endrébe tartozom! Szülhetek attól még a Megyeibe? Nem szeretnék az Édesanyák útján szülni!

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott szülsz ahol akarsz. Én pl más megyében tervezem a szülést.
2009. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy januártól megszűnik a megyein a szülészet, így ha Pécsett akarsz, csak az Édesanyák útján tudsz majd szülni. Én ott szültem kétszer is, mitől tartasz? Egész jól kifopozták.
2009. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak messze van tőlünk és nagy a domb! És ugye majd elég sokat kell feljárnom majd oda a vége felé! A nővérem 2éves a Megyeibe szült és nagyon tetszett! Sajnálom a megyeit! :( Azért köszönöm szépen! :)
2009. nov. 18. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Ott szülhetsz, ahol a dokid dolgozik. Ha nem fogadsz orvost, akkor csak az Édesanyák útján szülhetsz (a pécsiek ide tartoznak), ha "megyeis" dokit fogadsz, akkor a Megyeiben (ide a vidékiek tartoznak+a dokik magánbetegei). A Megyeiben úgy tudom nem szűnik meg a szülészet, csak a Megyei Kórházat összevonják a Klinikával. Hogy az összevonás után hogy fog működni, azt nem tudom.
2009. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
próbálok linkelni: [link]
2009. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Épp most olvastam az újságban! Köszi a linket!
2009. nov. 19. 11:19
 7/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nyugi, fel fogsz menni majd szép lassan. Nagyon nagy pocakom volt és magas vérnyomásom, mégis felmentem. Jó kezekben van ott az ember, csak néhány nap, amit bent kell tölteni, túl kell élni:D
2009. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen muszály lesz! :D Majd megbirkózok a dombbal!
2009. nov. 20. 08:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! :) én is pécsi vagyok, és tényleg nem semmi az a domb... de jó kis séta, és egészséges a mozgás is, csak szépen lassan. Szülés napján ha ki vagy purcanva és nem másznál, akkor hívj egy 900-as taxit, beengedik és ajtótól ajtóig visz :) Problémamentes szülést kívánok neked! :)
2009. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2009. nov. 20. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!