Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » November, decemberre kiírt...

November, decemberre kiírt kismamák! Hogy vagytok? BESZÉLGESSÜNK!

Figyelt kérdés

Jósló? Frontokat hogy élitek meg? Mikorra vagytok kiírva? Fiú/lány? Baba tippelt súlya? Neve mi lesz? Készen vagytok már a gyerekszobával és a kórházi csomagokkal? Ha van kép a gyerekszobáról, babáról UH kép, pocakról, töltsétek fel! Várjuk együtt a piciket!


Én egész jól viselem a terhességet, bár az utóbbi időben egyre jobban nyomja a pici buksija a szemérem csontomat. Néha már kín és szenvedés felállni az ágyból. 38 hetes vagyok, már nagyon várom a manó érkezését. Frontokat egyre nehezebben viselem, alapból front érzékeny vagyok. Elméletileg 25.-re vagyok kiírva, de ultrahang szerint dec. 6. Kisfiút várunk, apa nevét örökli, Ádám lesz. :) Tippelt súly 3 kg, hétfőn voltam ultrahangon, ott saccolták. Gyerekszoba, kórházi csomagok készen állnak, már csak porszívózni kell. :D Meg kicsit otthonosítani, a polcokra képeket rakni meg hasonlók. :) Még gondolkodom hogy a kórházi csomagba tegyek-e hálóinget, mert utálom, és inkább lennék pizsamában, vagy melegítőben és egy pólóban. Ha a kórházban nem tetszik a személyzetnek, majd elmagyarázom nekik hogy ugyan hagy legyek már abban ami kényelmes. :D

Gyerekszobáról kép: [link]

[link]

Pocak: [link]

Baba UH (Igaz ez 18 hetes kép, friss sajnos nincs, majd csak születés után. :)): [link]



2013. nov. 20. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én November 24-ére vagyok kiírva.2.kislányunk lesz.Dorinának fogják hívni,ma vagyok 39+3 hetes ,már jó lenne szülni.Jóslóim azok vannak de legutóbb még teljesen zárt voltam ,csak a méhnyak volt megrövidülve.Holnap megyünk CTG re.Babaszoba már teljesen készen van és a kórházi csomag is készen áll.A 38.héten 3300 g ra tippelték,kíváncsi leszek,h végül mennyivel fog születni.
2013. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
(Az én lányom már másfél éves, de én is utáltam a hálóinget, soha nem hordtam, a kórházban is pizsiben voltam, és a világon senkit nem érdekelt.)
2013. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én nov. 26-ra vagyok kiírva, semmi jele, hogy ki akarna bújni. Farfekvéses, 99%, hogy császározni fognak. Ha addig nem történik csoda, jövő hét közepén be kell feküdnöm a kórházba :(

Szoba, csomag készen áll.

Botond lesz, első baba. 4 kg körülire saccolják, úgyhogy óriásbébink lesz :)

Elég jól viselem, a lábam vizesedik egy kicsit és az ágyból nehézkesebb felkelni, de nem panaszkodhatom.

További jó babavárást :)

2013. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én december 16-ra vagyok kiírva. Második baba, Eliza lesz a neve :) A "nagyobbik" lányom másfél éves, eleven kiscsaj, így most a vége, amióta már nehéz mozogni, nagyon nehéz. De azért remélem még 2 hetet bent marad a pocaklakó.A legrosszabb, hogy nagyon nehezen kapok levegőt, fulladok tőle.Egyrészt nagyon várom, hogy megszülessen végre a pici, másrészt viszont nagyon be vagyok tojva a szüléstől :) Az első császár volt, de vajúdtam előtte 9 órát, hát nem volt egy élmény , de mégis életem legszebb napja volt. Most megpróbálhatom ismét természetes úton megszülni, amit nagyon szeretnék, már csak a gyorsabb regenerálódás miatt is jó lenne. Szerintem 1 hálóinget azért tegyél be, mert ha netalántán neked is császárod lesz, akkor nem fogod elviselni a pizsigatyát a heged miatt, legalábbis nálam így volt!
2013. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én dec. 21-re vagyok kiírva,kisfiú lesz , akit két nővére várja. :)

Már eléggé unom a banánt, legjobban a gyomorégés zavar, eddig a salvus víz bevált, de már az se segít.Rossz ezt mondani, de eddig nem nagyon tudtam élvezni a terhességet, mert mindig volt valami kisebb- nagyobb probléma,2 hónap fekvés napi 24 órában, amit elég nehezen viseltem. Most fejeztem be,nem fekszem tovább, és megpróbálom kiélvezni a még hátralevő időt.De be vagyok már sózva!!!

2013. nov. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én december 23-ra várom a kismanót, első baba lesz. Hát így a vége felé már egyre nehezebb.. Már a pocaknak is van súlya, sokszor nem kapok levegőt és egyre nehezebb bárhova is menni.. ehhez még hozzájön, hogy néha borzasztóan fáj a hátam.. Viszont jóslókat még egyáltalán nem észleltem.. A kórházi csomagot most kezdtem el összerakni, a pici cuccainak a felét már kimostam, majd ezután jön a vasalás.. A 32 hetes UH-n 2120 grammra becsülték és hálistennek már be is fordult..Pont dec. 24.én tölteném be a 40.hetet, de remélem hamarabb megszületik a pici..:-) azért nem szeretném az egész karácsonyt benn tölteni..

2013. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na mi már betöltöttük a 40. hetet, és egyszerűen ez a béébi nem akar kijönni. :D Hihetetlen...se a front se a lépcsőzés sem semmi nem hat rá. :) Mondjuk még pár napig maradhat mert lenne egy kis dolgom a bankkal amit el kell intéznem, de utána simán jöhetne. :D Mozog folyamatosan, ugrál, rugdosódik, csuklik, alszik, nem hatja meg semmi. :D Én pedig már megőrülök hogy nem tudok tőle aludni...:D Ti hogy vagytok????? :) Front kire hogy hatott? :)
2013. nov. 26. 21:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én köszi jól vagyok, bár az alvás már nehezen megy..36 hetesek vagyunk, de még csaj jóslóim sincsenek, a frontok sem zavarják a babókát..:-) Szerintem hamarosan úgyis megszületik nálatok a pici..:-)
2013. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát már nagyon nem bánnám, de mint mondtam 1-2 napot még bírjon ki. :D Jóslók nekem vannak, hébe-hóba, de mostanában az sem jellemző már...mintha nem akarna onnan kijönni soha a picikém. :) Örülök hogy te jól vagy! Az alvással nekem is problémák vannak, sehogy sem kényelmes, és mindig felébreszt, mert discozik a hasamban. :)
2013. nov. 26. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia, én most pénteken töltöm a 40. hetet :) kisfiú, első baba. Semmi jelét nem mutatja, hogy ki akarna jönni. Jóslók sincsenek. Néha úgy mozog mint mikor 6-7 hónapos voltam. Nem zavartatja magát, pedig nagy baba lesz (pénteken mérték 3760g-ra), én meg vékony testalkatú vagyok. Holnap reggel kell mennem ctg-re, aztán pénteken, és onnantól naponta. Nekem III.-as a méhlepényem, ezért megfigyel a doki. Remélem hamar kijön a kissrác. Még a végén kinövi a kiságyát :)

A szokásos "panaszok" nekem is megvannak... de már rég nem érdekel, csak lássuk már :)

2013. nov. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!