Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » November, decemberre kiírt...

November, decemberre kiírt kismamák! Hogy vagytok? BESZÉLGESSÜNK!

Figyelt kérdés

Jósló? Frontokat hogy élitek meg? Mikorra vagytok kiírva? Fiú/lány? Baba tippelt súlya? Neve mi lesz? Készen vagytok már a gyerekszobával és a kórházi csomagokkal? Ha van kép a gyerekszobáról, babáról UH kép, pocakról, töltsétek fel! Várjuk együtt a piciket!


Én egész jól viselem a terhességet, bár az utóbbi időben egyre jobban nyomja a pici buksija a szemérem csontomat. Néha már kín és szenvedés felállni az ágyból. 38 hetes vagyok, már nagyon várom a manó érkezését. Frontokat egyre nehezebben viselem, alapból front érzékeny vagyok. Elméletileg 25.-re vagyok kiírva, de ultrahang szerint dec. 6. Kisfiút várunk, apa nevét örökli, Ádám lesz. :) Tippelt súly 3 kg, hétfőn voltam ultrahangon, ott saccolták. Gyerekszoba, kórházi csomagok készen állnak, már csak porszívózni kell. :D Meg kicsit otthonosítani, a polcokra képeket rakni meg hasonlók. :) Még gondolkodom hogy a kórházi csomagba tegyek-e hálóinget, mert utálom, és inkább lennék pizsamában, vagy melegítőben és egy pólóban. Ha a kórházban nem tetszik a személyzetnek, majd elmagyarázom nekik hogy ugyan hagy legyek már abban ami kényelmes. :D

Gyerekszobáról kép: [link]

[link]

Pocak: [link]

Baba UH (Igaz ez 18 hetes kép, friss sajnos nincs, majd csak születés után. :)): [link]



2013. nov. 20. 12:35
1 2
 11/12 anonim válasza:
Sziasztok. En dec 11-re vagyok kiirva. Kislanyunk lesz es Sophia lesz a neve. Angliaban elunk es apuka szlovak. :) mi is keszen vagyunk mindennel, mar csak a gyerek hianyzik. O lesz az elso bebink. Ma toltottuk be a 38 hetet. Szoval mi is ilyen minden percesek vagyunk mar. Azt szeretnem kerdezni akik kozel vannak a vegehez vagy esetleg szultek mar volt e ehhez hasonlo tapasztalatuk. Volt ez a normal folyasom vegig a terhesseg alatt az utobbi hetekben egyre tobb, aztan tegnap valahogy megszunt letezni. Miert lehet ez? Ja es kerdezo! Mar szepen lent vsn a pocakod. Az enyem is valahogy igy nez ki.
2013. nov. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.hááát ,lassan múlik az idő,és nehezen tudom az izgalmamat legyűrni.Hiába lesz 3. baba,teljesen be vagyok tojva a szüléstől...Sokat keményedek, meg elég erős jóslóim vannak,és mikor épp elkezdődik rámtör a para,szinte megáll bennem az ütő,h jaj,ez most az?. v mégsem?Nagyon szeretnék már túl lenni rajta, meg kíváncsi vagyok a kis manóra,alig várom h kint gondoskodhassak róla,de a szülés,...jaaaaj!Hozzáteszem az első 2 szülés jó élmény volt, az első 7 és fél óra alatt lett meg, a 2.meg 3 és félóra alatt.Nem tudom minek izgulok ennyire,próbálok pozitívan gondolkodni.Ti isztok málnalevél teát? Én 2 napja kezdtem.Üdv!
2013. nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!