Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz hogy császár után nem...

Igaz hogy császár után nem indítanak szülést mesterségesen? Vagyis nem adnak oxitocint. De akkor mi van ha nem indul meg magától? Megint császár?

Figyelt kérdés

Holnapra vagyok kiírva az orvosom be is rendelt felvételre.

Azt mondta nem szabad utazgatni meg túlhordani mivel az első császáros volt. De mi lesz ha nem indul meg holnapig?



2013. nov. 22. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem kérdezted meg a dokidat?Nálunk a kórházba nem adnak oxit a második szüléshez ha az első császáros volt.De máshogy is lehet indítani,pl:ballonnal,zselével,burokrepesztéssel....tehát nem feltétlen kell egyből az oxi.Én is császáros voltam az elsővel,a másodikat szeretném természetes úton majd,elsőnél nehezem tágúltam meg köldökzsinór probléma volt a babánal ezért nem ment a sima szülés,remélem a másodikkal sikerűl.Neked miért volt császárod először?
2013. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor császár.

Gondolom, előtte megpróbálkoznak majd tágítással, ballonnal, zselével, esetleg, ha elkezdtél kinyílni megrepesztik a burkot, hátha az majd generálja a fájásokat.

Oxit elvileg nem adnak, de hallottam már olyan kirívó esetet, hogy kapott a kismama.

Egyébként az én dokim is leszögezte az elején, szó sem lehet túlhordásról az előző császár és cukorbetegség miatt.

2013. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oxit nem adhat (bár olvastam már olyat,hogy adtak), de máshogyis lehet szülést indítani (ahogy előttem már leírták) . Nálam burkot akartak repeszteni,de nem voltam kitágulva így nem tudtak,ezért megcsászároztak.
2013. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha nálunk lesz tesó, én nagyon remélem, hogy ő is császárral fog születni. Nekem csupa jó élményem van. Én biztos, hogy a teherbeesés előtt ezeket lebeszélem a dokimmal, jó hogy feltetted a kérdést, köszi!
2013. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!